gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Direk Damardan giriyoruz...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Direk damardan giriyoruz.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Direk Damardan giriyoruz...
    ay kan tutuyo beni aynen damardan girmiş

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Direk Damardan giriyoruz...

zuhahahahahaaaa..koptum yaaaaaa...emegıne saglık

Direk Damardan giriyoruz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Direğin Faturası Vatandaşa

Direğin Faturası Vatandaşa

Türkiye Elektrik ve Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), genel aydınlatma (sokak aydınlatması) harcamalarının, abone faturalarına "sabit ücret" şeklinde yansıtılması önerisinde bulundu. Edinilen bilgiye göre, TEDAŞ’ın alacaklarının yıllık 500-600 milyon YTL’lik kısmını genel aydınlatma bedeli oluşturuyor. Sorumlu bulundukları bölgenin genel aydınlatma bedelini ödemekle yükümlü...
  2. gemi direği

gemi direği

Rüyada gemi diregi görmek, bütün islerin ona bagli oldugu bir devlet adami ile yorumlanir. Geminin direginin saglam, kuvvetli ve yüksek oldugunu görmek o kisinin ödevinde saglam ve sebat edici oldugunu; egrilmis görmek, isinde egriligine; kirilmis görmek ölümüne; degistirildigini görmek ödevinden alinarak yerine baskasinin getirilecegine delalet eder. Gemi diregine çiktigini görmek, o kisi...
  3. Direk

Direk

Din ve önderle tabir edilir. Gökten inen direk adil yöneticiye, Direkle birini dövmek ona zarar vermeye, direkle dövülmek bir sıkıntıya düşmeye, Direğe yaslanmak yaşlı bir kadınla evlenmeye, Direk güvenilir insana, çocuğa, mala, babaya, eşe yahut ortağa,, Direğin eğilmesi yahut devrilmesi emre itaat etmemeye, kendi bildiğini okumaya, Direğin kuyuya atılması, gömülmesi yahut göğe yükselmesi, o...
  4. Damar

Damar

Damar, kişinin akrabaları ve kavmidir. Damar tıkanıklığı ve damar kesilmesi bu damarın temsil ettiği kişinin sıla-yı rahimi terk ettiğine, akraba ile ilişkili kestiğine, Damardan kan kaybı yoksul için mala, zengin için mal kaybına, Damarların çok bariz oolarak görülmesi gelirde görülecek azalmaya delalet eder.Rüyasında kişi, vücudunda mor, belirgin bir damar görürse gayretlerinin sonucunu...
  5. damar

damar

yüzün şişmesinin nedenleri yüz şişmesinin nedenleri beyin damarlarında genişleme yüz sebepleri el şişmesi Damar damar sertliği Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk arasında damar kireçlenmesi tıp dilinde ise Arterio Skleroz veya Atheremo denir. Nedeni, kan damarlarının iç kısımlardaki hücrelerin esnekliğini kaybedip,...

Sayfayı Paylaş