gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmeliyiz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Direksiyon sınavında nelere dikkat etmeliyiz? Bu konuda bilgisi olan varmı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmeliyiz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

Hamilelikte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, neler yenilip içilmeli ? ARkadaşlarım 5 sene sonunda çok şükür hamile kalabilmeyi başardım. Aslında sorunda yoktu ama bir türlü kalamıyordum şu anda 20 günlük hamişim. Allahıma binlerce şükürler olsun. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Ben gebelik hususunda çok tecrübesizim. Sizlerden hamilelikte nelere dikkat etmem gerekli konusunda yardım...
  2. direksiyon sınavında dikkat edilmesi gerekenler

direksiyon sınavında dikkat edilmesi gerekenler

direksiyon sınavında nasıl geçerim Direksiyon sınavında nelere dikkat etmeliyiz Direksiyon sınavında başarılı olmak için nelere dikkat etmeliyiz Melek'ler; buyrun bu yazımızda dikkat edilmesi gereken tüm bilgileri detaylarıyla edinelim :) Direksiyon sınavında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar, Sakin olup heyecan yapmamak Koltuk ayarı Ayna kontrolleri Emniyet...
  3. Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

fondöten nasıl seçilir fondöten seçimi nasıl olmalı Makyaj yaptığınızda cildinizin bir mermer gibi pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm almasını istiyorsanız öncelikle fondöteninizi iyi seçmeli ve uygulamalısınız melekler :) Bunun için de fondöten çeşitleri içinden sizin cildinize en uygun olanını seçmelisiniz. Bu konuda bir güzellik uzmanından yardım alabilirsiniz. Biz bu yazımızda genel olarak...
  4. Et alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Et alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Hepimiz hergün kasaplardan ya da marketlerden et alıyoruz. Bu beyaz olsun kırmızı olsun aslında çok dikkat edilmesi gerekn bir konu. Hem banim hem tüm ev hanımlarının kulağına küpe olması açısından et alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bilgi verirmisiniz ?
  5. Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalık dönemi doğumdan sonraki 6 haftayı kapsar. Bebeğin anneden doğduğu andan itibaren başlar ve 6 haftanın sonunda lohusalık dönemi sona erer. Bu dönem aslında kontinü devam eden ve gebelik etkisiyle oluşan değişimlerin tekrar eski gebelik öncesi haline döndüğü dönemdir. Hafta hafta ayırmak pratik olabilir fakat haftadan haftaya geçişler keskin sınırlarla belli olmayabilir. Lohusalığın...

Sayfayı Paylaş