gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Direktör

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında direktör olduğunu gören kimsenin çok büyük amaçları vardır. Direktör kendisini nasıl bir yerde görüyorsa başarısı da o oranda değişir.

Direktör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa...

ßayanLar Teknik Direktör Olursa... Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma...
  2. Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Kadınlar Teknik Direktör Olursaa.....

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  3. bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

bayanlar teknik direktör olsaa nee olurr :D

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol! Geçen gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim;...
  4. Bayanlar Teknik Direktör Olursa Ne olurmuş

Bayanlar Teknik Direktör Olursa Ne olurmuş

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın Havası değişsin ayol! Geçen Gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya...
  5. Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim

Barcelona'nın Yeni Teknik Direktörü Kim oldu bu sorumun cevabını bilen var mı ki bu sitede:S

Sayfayı Paylaş