gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

diri diri yakıldılar

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

diri diri yakılan insanlar video Kenya'da büyücü oldukları gerekçesiyle 15 kadın diri diri yakıldı.
    AFP'nin bildirdiğine göre, ülkenin batısındaki Nyakeo köyünde, yüz
    kişilik öfkeli kalabalık dün gece büyücülükle suçladıkları 15 kadını
    evlerinden toplayarak ellerini bağladı ve diri diri yaktı.

Yerel yetkili Mwangi Ngunyi, "Bu kabul edilemez. İnsanlar birinden
    şüphelendikleri için adaleti kendileri uygulayamaz" dedi ve sorumluları
    bulacaklarını kaydetti.

Kenya'da 90'lı yıllarda onlarca kişi büyücü oldukları gerekçesiyle
    katledilmişti.

diri diri yakıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dire Straits

Dire Straits

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dirsek kırıkları

Dirsek kırıkları

Dirsek kırıkları Çocuklar yüksek fiziksel aktivite nedeniyle sık sık düşerler. Özellikle kol düzken el üzerine düşme sıklıkla dirsek kırığı ile sonlanır. Bu kırıklar tüm çocuk kırıklarının % 10 unu oluşturur. Kırık tipleri Dirsekte değişik tiplerde kırıklar meydana gelebilir. Dirsek üstü (suprakondiler) kırıklar- Üst kol kemiği (humerus) dirseğin hemen üstünden kırılmıştır. Genellikle...
  3. Dirsek

Dirsek

Kadın için zinete, erkek için güce; Dirsek ağrısı üzüntüye, Açık kadın dirseği görmek dünyalığa, erkek dirseği görmek kendi kazancını yiyen namuslu bir erkeğe delalet eder.Az paraya, çok çalışmanız gerekecek. Eğer rüya sahibi bir kadınsa evleneceği anlamına gelir.Rüyada görülen dirsekte hissedilen aci ve siddet, üzüntüye ve el ile yapilan seylerin batil olduguna isaret eder.
  4. Doğuş - Diri Diri

Doğuş - Diri Diri

Yok dedim, olmaz dedim Çok unutmak istedim Dur dedim gönlüme Dur dedim Hızlı hızlı haykırıyor Biri var, biri var Diri diri kalbimi yakar Biri var, biri var Kalbimde yanar
  5. hamilemiyim dir?

hamilemiyim dir?

selam arkadaşlar... ben 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun çok istiyoruz. 7 gün adetim gecikti ve kasık ağrılarım bir haftadır devam ediyor. sadece kahverengi akıntı geliyor. 4 gün gecikince gebelik testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. halen regl olmadım ve ağrılarım devam ediyor. size hamilemiyim dir?

Sayfayı Paylaş