Dirsekteki sinir sıkışması ve ameliyatı

• Konbuyu başlatan ozlem_k.k@hotmail.de
  • Başlangıç tarihi
O

ozlem_k.k@hotmail.de

Forum Okuru
Dirsekteki sinir sıkışması ve ameliyatı
sinir sıkışması ameliyatı dirsekte sinir sıkışması dirsekte ameliyatı ulnar izle izle
dirsekte sinir sıkışması, dirsekte sinir sıkışması ameliyatı, dirsekteki sinir sıkışmaları, dirsekte sinir sıkışması tedavisi, dirsekte sinir sıkışması belirtileri
Merhabalar,
Ben annem için yazıyorum.sağ kolunda dirsekteki agrılar ve hareket kısıtlanması nedeniyle doktora gittik.
14d7f6f2c75e45.jpg

geçen yıl dirsekteki kistler ve kireçlenmeler oldugu için ameliyat yaptılar fakat bu yıl tekrar aynı şekilde kistler oluşmuş ve kireçlenme atrmış ayrıcada dirsekte daralma oluşmuş kolun daralmadan dolayı kırılabilecegi için tekrar ameliyat önerdiler platin siparişi verip gelince bizi haberdar edicek doktorumuz
.benim sorum ameliyat için platin titanyum mu daha iyidir çelikmi uygundur birde kol hareket edermi eskisi gibi iyileşme süreci ne kadar olur.annemin yaşı şimdi 56.

Merhabalar Sevgili Misafirimiz,

Öncelikle geçmiş olsun. Bu tür durumlarda hangisinin daha iyi olduğunun bilgisini en iyi doktorundan alabilirsiniz. Naçizane size en iyisinin platin titanyum olduğunu söyleyebiliriz. Ama yinede en iyisini doktorunuzun bileceğini düşünmekteyiz.

Sevgiler.

Geri