Diş ağrısı için pratik bitkisel çözümler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

diş ağrısına geçici çözüm diş ağrısına geçici çözümler ağrısı için bitkisel çözümler hamilelikte bitkisel çözüm ağrısı için pratik bilgiler Tuttuğu zaman işte bize hayatı zindan eden o diş ağrısı yok mu...

İlaç ta alsan faydasız kulağa boğaza başa vuruyor ağrısı yerinizde duramıyorsunuz ağrıyan dişide çekmiyor doktor peki ne yapacaksınız bir de bitkisel yöntemleri deneyelim o zaman

Diş ağrısı için pratik bitkisel çözümler :
    1-Defne yaprağı sirke ile kaynatılarak gargara olarak kullanılır.
    2-Bir bardak suya bir kaç damla karanfil esansı konularak bu Su ile ağız çalkalanır.
    3-Sarımsak ezilir,ağrıyan dişin afı ovulur.
    4-Bir bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı Adaçayı konulur.20 Dakika demlendirildikten sonra ılık halde gargara yapılır. 5-Maydanoz ezilerek ağrıyan dişe sürülür.
    Bunlar tabii ki geçici çözümlerdir.Diş ağrılarılarının tedavisi için mutlaka bir diş hekimine danışınız.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye

oo en çok beklediğim bilgiler...

Diş ağrısı için pratik bitkisel çözümler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dalak rahatsızlıkları için pratik bitkisel çözümler

Eğer dalakla ilgili probleminiz ve rahatsızlığınız varsa bazı bitkisel önerilerde bulunmak istiyorum sizlere şifa doğadan gelir desek te siz yine de doktora danışmayı ihmal etmeyiniz lütfen! Dalak, mor renkli bütün bir guddedir. Yoğunluğu bakımından yumuşak ve elastikidir. Bulunduğu yer, kaburga kafesinin altında ve sol üst karın bölgesinin arka kısmındadır. Yaklaşık olarak uzunluğu 12,5...
  2. Epilepsi sara için pratik bitkisel çözümler

epilepsi alternatif tıp Bir sinir hastalığı olan sara tıp diliyle epilepsi rahatsızlığına iyi gelen bazı bitkisel yöntemleri şimdi sizlerle paylaşıyorum Beyin hücrelerinin kool edilemeyen, ani, aşırı ve Anormal deşarjlarından dolayı ortaya çıkan, beyin yollarını tıkayan bir durumdur. Sara balgamdan veya sevdadan meydana gelir. Balgamın neden olduğu sara hastalığında, ağızda köpüklenme...
  3. Gastrit için bitkisel çözümler

gastrit için bitkisel çözüm gastrit bitkisel çözüm patates gastrite patates suyu Mide problemi yaşayanlar çok iyi bilir gastrit ağrısını mesela ben:D İnanın bir tuttumu daha gözünüz ağrıdan başka birşeyi görmüyor ve yeri geliyor saatlerce sancıdan kıvranıyorsunuz Gastrit problemi yaşayanlar için şimdi bitkisel bazı önerilerde bulunmak istiyorum ama ne olursa olsun hekime danışmayı ve...
  4. Kulak ağrısı için bitkisel çözümler

hamilelikte kulak ağrısı kulak ağrısına bitkisel çözüm ağrısına çözüm gebelikte ağrısı için bitkisel Kulak ağrısını yaşayanlar iyi bilir...Özellikle çocuklar ...Altında yatan sebepler iyice araştırılmalı...Alternatif çözümler de aklınızın bir köşesinde bulunsun... Kulak ağrılarının yaygın sebebi mikroplanmalardır. Kulağa yabancı madde sokmak, kulak kirini tırnakla, saç tokası veya şiş...
  5. Sivilce İçin Pratik Çözümler

Kızlar bu tarifide az önce Saba Tümer'de görüp sizlerle paylaşmak istedim :) Bu tarifi mutlaka uygulayacağım bakalım işe yarayacak mı :) 1 çorba kaşığı maden suyu ve elma sirkesini karıştırıp yüzümüze sürecekmişiz eğer ki bunlar olmazsa başka tarif verdi onuda yazayım 200 gr. suya karbonat katıp yüzü temizleyecekmişiz. Belki birçoğunuz bu tarifleri biliyordu ama bilmeyenler için eklemek...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamilelikte diş ağrısı bitkisel çözüm