gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

diş ağrısı için

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

melekler aşağıdaki ayeti kerime çürük ve oyuk olan dişe yazılıp koyulur 1 saat kadar bekletilir sonra Allahın izniyle şifa olur bizzat ben kendimde ve kızımda denedim şifa buldum tavsiye ederim

كُلِّ نَبَإٍ مُّسْتَقَرٌّ وَسَوْفَ تَعْلَمُونَ

Likulli nebein mustekar(mustekarrun), ve sevfe ta’lemûn(ta’lemûne).

1. li kulli : hepsi için, herbiri için vardır
    2. nebein : haber
    3. mustekarrun : kararlaştırılmış (zaman)
    4. ve sevfe : ve yakında
    5. ta'lemûne : bileceksiniz

diş ağrısı için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş ağrısı için pratik bitkisel çözümler

Diş ağrısı için pratik bitkisel çözümler

diş ağrısına geçici çözüm diş ağrısına geçici çözümler ağrısı için bitkisel çözümler hamilelikte bitkisel çözüm ağrısı için pratik bilgiler Tuttuğu zaman işte bize hayatı zindan eden o diş ağrısı yok mu... İlaç ta alsan faydasız kulağa boğaza başa vuruyor ağrısı yerinizde duramıyorsunuz ağrıyan dişide çekmiyor doktor peki ne yapacaksınız bir de bitkisel yöntemleri deneyelim o zaman Diş...
  2. Diş ağrısı

Diş ağrısı

Selam melekler bir konuda yardımınıza ihtiyacım var,ben 2 aydır diş ağrısı çekiyorum çabuk sinirlenen biriyim , kızınca dişlerimi sıkıyorum o zamanda parça parça kırılıyorlar :tsk: sonrada dayanılmaz ağrı vermeye başlıyorlar, niye doktora gitmiyorsun derseniz doktor korkum var bu yaşıma kadar hiç diş doktoruna gitmedim,ama bu aralar diş ağrısı dayanılmaz bir hale geldi,iyice...
  3. Hamilelikte Diş Sağlığı - Hamilelikte Diş ağrısı için ne yapmak lazım

Hamilelikte Diş Sağlığı - Hamilelikte Diş ağrısı için ne yapmak lazım

Hamilelikte Diş Sağlığı Hamilelikte Diş Sağlığı - Hamilelikte Diş ağrısı için ne yapmak lazım:S Arkadaşlar gebeyim ve sanırsam dişlerim kötüye gidiyor. Hamilelikte diş sorunları yaşanır biliyorum ama ben yaşanmasın diye yani Hamilelikte Diş Sağlığı için ne yapmam lazım, bu konuda sizden yardım bekliyorum
  4. diş ağrısı için dua

diş ağrısı için dua

diş ağrısı için dua var mı kızlar ya da dua varsa bilen var mı kızlar :S
  5. Diş ağrısına iyi gelen bitkiler

Diş ağrısına iyi gelen bitkiler

Diş ağrıları genellikle diş çürümesinden kaynaklanır ve diş bakımı zamanı geldiğine işaret eder. Diş ağrılarında ilk yapılan genellikle diş doktorundan randevu almaktır fakat genellikle randevu bir kaç gün sonrayadır. Randevu gününe kadar bazı bitkisel formüller ile ağrıların hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Diş ağrısının neden olduğu rahatsızlıkları gidermek için önerilen bitkiler ise aşağıda...

Sayfayı Paylaş