gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Diş Ağrısını Geçirmenin Etkili ve İlginç Yolları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

diş ağrısı nasıl geçer evde diş ağrısı geçirme diş ağrısı giderme yolları

Sevgili melekler, pek çoğumuz dişçiden hatta o dişçi koltuğuna oturmuktan dahi korkarız. Ağrımız, rahatsızlığımız en son raddeye gelene kadar dişçiye gitmek istemeyiz. Bu durumda da diş ağrımızı evde kendi kendimize geçirmeye uğraşırız. Şunu öncelikle söyleyelim ki, dişimizde yaşadığımız en küçük sorunda en doğrusu dişçiye gitmek ve ilerde daha beter sorunlarla karşılaşmamak için tedavi olmamızdır. Ancak diyelim ki gecenin bir vakti diş ağrınız tuttu ve sabahı nasıl edeceğinizi bilmiyorsunuz. O halde diş ağrınızı gidermek için denenmiş bazı yöntemleri sizlerle paylaşalım..

*Hemen biraz kuru çayı ezerek ufalayın ve içinin tütününü boşalttığınız sigaraya bu çay ufantısını doldurup ucunu yakın ve sigara içer gibi birkaç nefes çekin. Ağrınızı hemen dindirir.

*İki diş sarımsağı biraz tuzla ezdikten sonra bir pamuğun üzerine ezilmiş sarımsağı koyun ve ağrıyan dişin üzerine bastırın .

*Yarım cevizi ateşte iyice yakın, ağrıyan dişin üstüne koyun, iyice ısırın, diş ağrınız kısa bir süre sonra geçecektir.

Diş Ağrısını Geçirmenin Etkili ve İlginç Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkili Konuşmanın Çabuk ve Kolay Yolu

Etkili Konuşmanın Çabuk ve Kolay Yolu

BİRİNCİ KISIM: TEMEL BECERİLER EDİNMEK "Ayağa kalkıp konuşamaya çağrıldığım zaman; öylesine çekingen, öylesine korkmuş oluyorum ki saydam düşünemiyorum; yoğunlaşamıyorum, ne söyleyeceğimi unutuyorum." Bu sözler tanıdık değil mi? Bu kitap yukarıda ki sorunların üstesinden etmeniz için hazırlandı. Size bu kısımda dört yararlı noktadan bahsedilecek. A) Başkalarının Deneyiminden...
  2. Bel ağrısını geçirme yöntemleri bitkisel

Bel ağrısını geçirme yöntemleri bitkisel

Bel ağrılarını önlemenin yolları Bel ağrıları ve bel rahatsızlıkları, gittikçe büyük bir oranla artmakta. Bunun en önemli nedenleri; değişen beslenme ve davranış alışkanlıkları. Gittikçe daha az harket eden, taşıtlara mahkum olan ve fast food yeme alışkanlıklarına kayan toplumumuzda en fazla yükü beller üstleniyor. Bel ağrılarını önlemek için yapmanız gerekenler: Egzersiz ve beslenme: -...
  3. bebeklerdeki diş ağrısını azaltmanın yolları

bebeklerdeki diş ağrısını azaltmanın yolları

benzocaine içeren ilaçlar benzocaine Soru: Çocuğum diş çıkartıyor ve çok fazla ağrısı oluyor. Tylenol yardımcı olamıyor ve Zilactin’i ise bir günde sadece dört kez kullanabiliyorum. Diş ağrılarını azaltabilmem için bana lütfen birkaç tavsiye verin. Cevap: Ağrılarını azaltabilmeniz için birkaç yöntem mevcut. Diş çıkarma etrafı / dönemi, sistematik analgesiks ve topikal anestezi rahatlatabilir....
  4. Kısa Sürede Diş Ağrısından Kuntulmanın Yolu

Kısa Sürede Diş Ağrısından Kuntulmanın Yolu

bu konu evde diş ağrısına karşı yapılabilecek doğal yöntemler hakkında bilgiler içermektedir. Diş ağrısını çeken bilir. Ağrı bir geldi mi ne size uyku uyutur nede birşey yedirir. Diş ağrısının nerde ne zaman tutacağı hiç belli olmaz. Bir bakmışzınız gecenin bir yarısı ağrıyan dişiniz size geceyi kabusa çevirecektir. Bazen vakitsiz gelen ağrı karşısın da diş doktoruna gidecek zaman müsait...
  5. Boğaz ağrısını geçirmenin basit, doğal ve etkili yolları gargara tarifleri

Boğaz ağrısını geçirmenin basit, doğal ve etkili yolları gargara tarifleri

Meyan kökü ve su: Meyan kökleri boğaz ağrısını hafifletir ve öksürüğü tetikleyen balgamı da önler. Bir bardak suyun içine bir çay kaşığı meyan kökü şurubu ya da tozunu ekleyip gargara yapın. Frambuaz çayı: Frambuaz çayı eskiden gripten açık yaralara kadar birçok şeyi tedavi ettiğine inanılan bir ev tedavisidir. Bir bardak kaynamış suyun içine 2 çay kaşığı kurutulmuş çay yaprağı ekleyin. 10...

Sayfayı Paylaş