gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dış Basında Atatürk....

Konu, 'Çöplük' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

dış basında atatürk yabancı basında atatürk yerli ve yabancı ile ilgili yazılar

EnCey bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dış Basında Atatürk....

Yazıcakk tabii ne kadar büyük bir adamdı o

3. batu_5064

batu_5064 Forum Okuru

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    200 yılda bir gelir böyle lider! Türkiye'ye göndermiş Yüce Allah'ım ne şanslı Türk Milletiyiz!!!!

Dış Basında Atatürk.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İç ve Dış Basında Atatürk

İç ve Dış Basında Atatürk

yerli ve yabancı basında atatürk iç ve dış basında atatürk yabancı ile ilgili yazılar iç ile ilgili ülkelerde çıkan haberler DIŞ BASINDAN ATATÜRK Çağımızın en büyük liderlerinden biriydi.Türkiye'nin,dünyanın en ileri ülkeleri arasında hakettiği yeri almasını sağlamıştır. General Mc.Artur (A.B.D 1938) Atatürk,yalnız Türkiye'nin değil bütün Doğu'nun Ata'sı idi. Altes Veli...
  2. Yerli ve yabancı basında Atatürk

Yerli ve yabancı basında Atatürk

yerli ve yabancı basında atatürk yerli yabancı basında atatürk ve hakkında yayınlanan yazılar konulu araştırma Jawaharial Nehru göre Atatürk - Kemal Atatürk veya bizim O'nun o zamanlar tanıdığımız ismiyle Kemal Paşa, gençlik günlerimde benim kahramanımdı. Büyük devrimlerini okuduğum zaman pek çok duygulandım. Türkiye'yi modernleştirme yolunda Kemal Atatürk'ün giriştiği genel çabayı büyük bir...
  3. Atatürkün Liderlik Resimleri lazım bana

Atatürkün Liderlik Resimleri lazım bana

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir ricam olacak acaba mümkünse Atatürkün Liderlik Resimlerini paylaşır mısınız bu resimler bana acil olarak lazım
  4. Atatürkün Ailesiyle İlgili Anıları lazım bana

Atatürkün Ailesiyle İlgili Anıları lazım bana

Arkadaşlar ben sizlerden mümkünse yani bilginiz var ise Atatürkün Ailesiyle İlgili Anılarını bu sayfadan benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Atatürkün Aile anıları bana çok acil olarak lazım.
  5. Atatürkün Avukatlarla İlgili Sözleri lazım bana

Atatürkün Avukatlarla İlgili Sözleri lazım bana

Selam arkadaşlar bana acil tarafından Atatürkün Avukatlarla İlgili Sözleri lazım bu ricamı yerine getirip Atatürkün Avukatlarla İlgili Sözlerini paylaşıma sunarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok mersi.

Sayfayı Paylaş