gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diş çıkarma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba,benim 4,5 aylık dünyalar tatlısı bir kızım varr :) Dişleri kaşınıyor fakat farkettim ki ön dişleri değil, azı dişleri çıkıyor :( acaba bu normal mi ?? :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Diş çıkarma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Geç Diş Çıkarma

Bebeklerde Geç Diş Çıkarma

bebeklerin geç diş çıkarması çocuklarda geç diş çıkarma çıkarma bebeklerde bebeklerde Geç Diş Çıkarma Soru: Kızım 1 yaşında ve halen diş çıkarmadı. Şişmeyle ilgili her hangi bir belirti göremiyorum. Endişelenmeli miyim? Ne...
  2. diş çıkarma

diş çıkarma

güzel melekler ne olur bana yardımcı olun bebişim 7.5 aylık sürekli ağlıyor ve mızmız dkt dişlerinden dedi artık ne yapacağımı şaşırdım tecrübeli annelerden yardım istiyorum
  3. Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma kızlar bebeğim diş çıkarıyor galiba sizden ricam Diş çıkarma hakkında bilgiler sunmanızdır.
  4. Bebeklerde diş çıkarma sorunları

Bebeklerde diş çıkarma sorunları

Bebeklerde diş çıkarma ateşi Bebeklerde diş çıkarma süreci Bebeklerde diş çıkarma sorunları hakkında bilgile yer veriyoruz bu yazımızda ve diş çıkaran bebeklerin geçirdiği bir takım sağlık sorunlarını ele alıyoruz Melek'lerim. Bebeğin diş çıkarması 6.ay ile 16.ay arasında süren ve ne zaman başlayacağı belli olmayan bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı kalıtsal özelliklere de bağlıdır....
  5. çocuklarda diş çıkarma adetleri

çocuklarda diş çıkarma adetleri

çocuklar ilk dişlerini döktükten sonra yapılan adetler

Sayfayı Paylaş