gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diş çıkartan bebeklere ne yapılmalı neler verilmeli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

az önce sormuştum ama yeni geldi aklıma kızlar, diş çıkartan bebeklerde kusma, ateş ishal gibi belirtiler var ise, ve bebek yemekte yemiyorsa. Bebeğin iştahını arttıracak ve dişini daha rahat çıkartmasını sağlayacak ne gibi yöntemler var çok mağdurum lütfen yardımcı olun bana :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Diş Çıkartma ana başlığında aradığınız cevapları bulabilirsiniz :)

diş çıkartan bebeklere ne yapılmalı neler verilmeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi diş ne zaman çıkar?

hangi diş ne zaman çıkar?

kalıcı dişler kaç yaşında çıkar diş kaç yaşına kadar çıkar kalıcı dişler ne zaman hangi diş ne zaman hangi hangi diş ne zaman çıkar? İlk diş yaklaşık altı aylıkken çıkar. Akıl dişleri de 18-20 yaşında... Demek ki diş çıkarma süreci, insanın 20 yılını alır. Ama hangi diş kaç yaşında çıkar? Bunu özetleyen bir tablo hazırlanmış ve aşağıda...
  2. Diş Ağrısı Nedir ve Nasıl Ortaya Çıkar?

Diş Ağrısı Nedir ve Nasıl Ortaya Çıkar?

diş eti ağrısı neden olur diş eti ağrısı nedir şişmesine ne iyi gelir şişmesine ne iyi gelir Diş Ağrısı Nedir ve Nasıl Ortaya Çıkar? Diş ağrısı nedir ? Diş ağrısı, dişin içi ya da çevresinde oluşur. Ağrı iltihaplı dişten veya diş etinden, tahriş olmuş diş sinirinden, sinüsler ya da çenede bulunan bir problemden kaynaklanır. Nasıl ortaya çıkar ? Eğer diş çürüğünüz varsa ağrı oluşur....
  3. 20lik dişimiz neden geç çıkar ?

20lik dişimiz neden geç çıkar ?

20 lik diş kaç tane çıkar 20 lik diş kaç günde çıkar belirtileri yaşında dişin faydaları Off uzun zamandır benimde 20lik dişim ağrımakta ama korkumdan dişciye gidemiyorum... acaba bu diş neden geç çıkar ve neden bu kadar ağrılı ??? İnsan vücudundaki bazı organların günümüzde pek işlevleri olmamasına rağmen insanlık tarihinin başlangıcında önemli roller oynadıkları sanılıyor. Vücudumuz...
  4. diş fırçalama eğitimi ne zaman verilmeli?

diş fırçalama eğitimi ne zaman verilmeli?

merhaba ben diş konusundan çok çektiğim için kızımı küçüklükten dişlerine iyi bakmasını istiyorum tabi öncelikle diş fırçalama alışkanlığını tam güzelce kazansın istiyorum ne zaman eğitime başlarsam doğru olur?
  5. Bebeklerde Dişler Ne Zaman Çıkar ?

Bebeklerde Dişler Ne Zaman Çıkar ?

bebeklerde diş çıkarma,bebekler ve diş çıkarma,bebekler ne zaman diş çıkarır,bebeklerde diş hangi ayda çıkar,bebeklerde diş çıkarma zamanı hakkında bilgiler Ortalama olarak ilk diş 7. ay ortalarında belirir. Ancak bazen ilk diş üçüncü ayda erkenden ortaya çıkarken, bazen de on ikinci ay, hatta sonrasına sarkabilir. Dişlerin çıkışı genellikle kalıtsal düzene uyar, yani sizin veya eşinizin...

Sayfayı Paylaş