gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Diş Eti Çekilmesini Önlemek için Kür Tarifi

Konu, 'Diş Tedavisi' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

diş eti çekilmesi önleme diş eti çekilmesini önlemek için çekilmesini önlemek Sevgili melekler benim gibi diş eti sorunları yaşayanınız varsa ne kadar kötü olduğunu bilirsiniz.Tıp her şeye çözüm buldu evet diş eti çekilmesine karşılıkta küretaj tedavisi uygulanmakta fakat; ben doğal yöntem istiyorum diyorsanız bunu deneyin derim. [​IMG]
    Diş eti çekilmesi için kür paradontoz kürü. Paradontoz diş etlerinin çekilmesi hastalığıdır. Eğer bu hastalık zamanında tedavisi edilmezse diş eti çok fazla çekilir ve dişin düşmesine sebep olabilir. İbrahim Saraçoğlu diş eti çekilmesine karşı kır papatyasını öneriyor.
    Diş Eti Çekilmesini Önlemek için Kür Tarifi
    1-2 kaşık papatyayı kısık ateşte 1 bardak suyla 4-5 dakika kaynatın. Biraz ılıdıktan sonra kürle beraber dişlerinizi fırçalayın. Bu işlemi diş eti çekilmesi bitene kadar tekrarlayın.
    Ayrıca yukarıdaki kür ağız yaraları içinde etkilidir. Gargara olarak kullanılmalıdır.

2. azizmahmud

azizmahmud Forum Okuru

diş eti çekilmesi sebebi mikroplardır. '' Taze zencefil '' yiyelim.belki şifamız taze zencefil'dedir..

Diş Eti Çekilmesini Önlemek için Kür Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş çürümesini önlemek

diş çürümesini önlemek

diş çürümesini önlemek için neler yapmalıyız diş cürümesini engellemek icin neler yapmalıyız İlk yapılması gereken şey diş hekimine gitmek ve onun önerilerine uymak olmalıdır. Aslında çürükten korunma, bir kişisel irade konusudur ve hepimizin sağlam dişler ve sağlıklı ağzın getireceği rahatlığın bilincinde olmamız gerekir.
  2. Diş Eti Çekilmelerinde Bitkisel Tedavi Önerileri

Diş Eti Çekilmelerinde Bitkisel Tedavi Önerileri

Bu konu; diş eti çekilmesi bitkisel tedavi önerileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, diş eti çekilmesi toplumumuzda hayli yaygın olan bir sağlık sorunu. Yemek yerken çok acı verebilen dişeti çekilmeleri uzun vadede diş kayıplarına sebep olur. Bu sayfamızda sizlere diş eti çekilmesi ve bitkisel tedavisi hakkında bilgiler vermek istiyoruz... Diş Eti çekilmesi Toplumda...
  3. diş etimde çekilme var tedavisi nasıl biliyor musunuz

diş etimde çekilme var tedavisi nasıl biliyor musunuz

merhaba doktora gittim ben birşey yapamam dedi diş etin çekiliyor dedi dişlerim sızlıyor birde diş köklerim görünecek sanki dişim sallanıyor yaa buna bir çare var mı tedavisi varmıdır
  4. Kirpik Dökülmesini Önlemek İçin Maske Tarifi

Kirpik Dökülmesini Önlemek İçin Maske Tarifi

kirpik dökülmesine çare, kirpik dökülmesine maske, kirpik dökülmesi Sevgili melekler, saç ve kaş dökülmesi yanında kirpik dökülmesi de pek çok kadının yaşadığı sıkıntı veren bir durumdur. Sağlıklı, parlak saçlarla kalem gibi kaşların yanında gür, ok gibi kirpikleri olsun kim istemez. Rimel sürüldüğünde tane tane ayrılan, bakışlara anlam veren kirpiklerin dökülmemesi için bir maske tarifimiz...
  5. Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

Diş Eti Çekilmem Var Nedeni Nedir?

diş eti çelimesi nedir,diş eti çekilmesinin nedenleri,diş eti çekilmesinin belirtileri,diş eti çekilmesinin tedavisi,diş eti çekilmesi hakkında bilgiler Diş eti dokusunun normal sınırı olan mine-sement birleşiminden ya da başka bir deyişle kron-kök sınırından apikal yöne, yani diş köküne doğru sıyrılmasına diş eti çekilmesi ya da diş eti atrofisi denir. Nedenleri 1- Yaşlanma, 2-...

Sayfayı Paylaş