gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diş eti estetiği pembe estetik hakkında bilgi verir misiniz bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pembe estetik nedir nerelerde kullanılır, dişeti estetiği nasıl uygulanır. Pembe estetik diye bişey çıkmış diş etlerimde sorun varda bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

diş eti estetiği pembe estetik hakkında bilgi verir misiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş estetiği

diş estetiği

Dişler, dudaklar ve dil ağız yapısını; ağız,burun, kaş ve gözler yüz yapısını belirler. Dişlerdeki yapısal veya şekilsel bir bozukluk ağzın görünümünü, bu da dolaylı olarak yüzün görünümünü değiştirir. Aynı zamanda ağız, dudaklar ve dişler sevimli bir gülüşün temel taşlarıdır.Bu bölgedeki bir kusur kişilerin gülmekten korkmalarına neden olmaktadır. Dişlerdeki eksiklik veya şekil bozukluğu...
  2. çene estetiği hakkında genel bilgi

çene estetiği hakkında genel bilgi

Çenenin Altında ve Üstünde olan şekil bozuklukları: Bu tür bozukluklar çeneleri ayrı ayrı ilgilendiren küçüklük, büyüklük, geri ve ileri olma gibi şekil bozuklukları olabileceği gibi, her iki çenenin deformiteleri de birlikte görülebilir. Mesela üst çene küçük, alt çene büyük olabilir. Deformitenin cinsi ve boyutları konusunda yüz görünümü ile karar vermek yanıltıcı olabilir. Sefalometrik...
  3. kulak estetiği hakkında genel bilgi

kulak estetiği hakkında genel bilgi

1- Eve dönüş sonrası istirahatinize, başınız en az iki yastık yüksekliğinde ve düz olarak yatarak devam etmelisiniz(oratalama bir hafta). 2- Kulaklarınız bandajlı olduğu dönemlerde, kulaklarınıza su değmemeli ve bandajınız ıslanmamalıdır. Alkolsüz ıslak mendille yüz temizliğinizi yaparak, nemlendiricinizi dudaklarınız dahil tüm yüze günde ortalama üç kez kullanınız.Vucudunuzu ılık su ile...
  4. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.
  5. Örümcek Ağı Estetiği Güvenli midir?

Örümcek Ağı Estetiği Güvenli midir?

Ameliyatsız yüz germe işlemi aynı zamanda Ultra V Lift diye de bilinen, çok daha doğal görünen sonuçlar yaratan düz ya da kılçıklı ameliyat iplikleri kullanılarak yapılan germe tekniğidir. Aynı zamanda Kontür Lifti, Siluet Lifti, Rus ipi, Anti-ptos İp Lifti, Örümcek Ağı Estetiği olarak da bilinir. Ameliyatsız yüz asma işlemi ise kılçıklı ve daha kalın iplerin kanül yardımıyla sarkan...

Sayfayı Paylaş