gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diş eti kanaması nasıl önlenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

diş eti kanaması nasıl önlenir diş eti kanamasını durdurmak için hangi yöntemi kullanmamız gerekiyor işyerindeyim doktora ancak yarın gidebilirim tavsiye verin lütfen ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

diş eti kanaması nasıl önlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş eti kanaması

Diş eti kanaması

rüyada diş etinin kanaması rüyada diş eti kanaması Diş eti kanaması ağız kokutuyor Kayseri Diş Hekimleri Odası Başkanı Diş Hekimi Tülay Tacettinoğlu, diş eti kanamasının ciddi ağız ve diş sağlığı sorunlarına yol açmaması için kanamaya neden olan etkenlerin ortadan kaldırılması gerektiğini kaydetti. Ağız bakımının sağlıklı yapılmaması, gebelik dönemindeki hormonal değişiklikler, bazı damar...
  2. Diş eti kanaması ağız kokutuyor

Diş eti kanaması ağız kokutuyor

rüyada diş kanaması rüyada diş eti kanaması Diş eti kanaması ağız kokutuyor Kayseri Diş Hekimleri Odası Başkanı Diş Hekimi Tülay Tacettinoğlu, diş eti kanamasının ciddi ağız ve diş sağlığı sorunlarına yol açmaması için kanamaya neden olan etkenlerin ortadan kaldırılması gerektiğini kaydetti. Ağız bakımının sağlıklı yapılmaması, gebelik dönemindeki hormonal değişiklikler, bazı damar...
  3. Diş çürümeleri nasıl önlenir ??

Diş çürümeleri nasıl önlenir ??

Biz kadınların en çok önem verdiklerinin arasında dişlerimiz gelir.Peki biz korkuyoruz ama önlem alıyormuyuz bir gün fırçalayıp birdaha fırçalamıyorsak ozaman dişlerimizi çürümesi an meselesi meleklerim bunlar başlamadan dikkat etmemizde yarar var :tik: Diş çürükleri önemlilikle bizim toplumumuzda çok yaygın ve şikayet edilen bir rahatsızlıktır. Bir dişe ne yapılacaksa çürüme...
  4. Diş Eti Çekilmesi Nasıl Önlenir lütfen yardım!

Diş Eti Çekilmesi Nasıl Önlenir lütfen yardım!

Diş Eti Çekilmesi Nasıl Önlenir kızlar lütfen bu konuda bana bir çare öneri verin bıktım artık hep hastalık hep hastalık:(
  5. Diş Eti Kanaması Neden Olur ?

Diş Eti Kanaması Neden Olur ?

diş eti neden kanar,diş eti kanamasının sebepleri,diş eti kanamasının nedenleri,diş eti kanaması nasıl geçer,diş eti kanaması tedavisi, Diş kanaması diye tarif edilen aslında diş eti kanamalarıdır. Yaygın bir şikayet olduğu için pek çoğumuz üzerinde durmayız ama aslında diş eti kanamaları önemsenmesi gereken bir durumdur. Tedavi edilmeyen diş eti hastalıkları, diş kaybına ve diğer sağlık...

Sayfayı Paylaş