gebe
  1. gaziantep

gaziantep Forum Okuru

dis gebelik gecirdim :(

Konu, 'Kadınlar' kısmında gaziantep tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben bundan 4 ay once dis hebelik gecirdim ve igne ile disgebelik sonlandirildi simdide bebek istiyorum herkes hemen olmayabilir diuor hamile kalan varmi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Değerli üyemiz, dış gebeliğin hemen ardından hamilelik olabilmesi için bir kaç aya ihtiyacınız var. Bu itibarla doktorunuzla konuşmalı ve planlı gebeliğiniz ile ilgili bilgileri en net ağızdan, ondan almalısınız. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

dis gebelik gecirdim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dis Curumesi

Dis Curumesi

Diş çürümesi, dişte bakterinin neden oldu u bir hastalıktır. Genel so uk algınlı ından sonra diş çürümesi, tüm insanlarda görünen en yaygın bozukluklardan biridir. Ço u kişi için ömür boyu kalıcı olan bir sorun olsa da diş çürümesi en sık çocuk ve gençleri etkiler. Tüm yaştaki kişiler için çürük, diş kaybının temel nedenidir. Diyet, flor kullanma ve do ru a ız hijyeni yoluyla diş çürümesini...
  2. Dislerinizi koruyun

Dislerinizi koruyun

•Turp diş etlerini güçlendirir. •Adacayi toz haline getirilip diş temizliğinde kullanılır. Dişleri sağlamlaştırır, bembeyaz yapar. •Ahududu çiçeği kaynatılıp ılık su ile yapılan ağız banyosu, diş eti iltihaplarına iyi gelir. • Ayçiçek yağı içilmez ama gargara olarak kullanıldığı zaman ağızdaki zararlı bakteri ve molekülleri giderir. Vücudun zehirlerden temizlenmesine yardımcı olur....
  3. Gebelikte dis tedavisi

Gebelikte dis tedavisi

Evet arkadaslar dis tedavisinden korkanlar, bilgi sahibi olmak isteyenler. en iyi bilgiyi burdan alabilirsiniz. Hamilelik sırasında diş tedavisi yapılabilir mi? İlk üç aylık dönem: Gebeliğin ilk üç ayında bebeğin organları gelişme aşamasındadır. Bu safhada neden olunan bir bakteriyemi bebeğin organ gelişimini olumsuz yönde etkileyebilmekte, gereksiz müdahaleler düşüğe sebep olabilmektedir....
  4. dis teli

dis teli

17 yasindayim ve tel taktirmak istiyorum ama SSK ve BAG-KUR yok acaba devlet karsiliyormu?

Sayfayı Paylaş