gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

dış gebelik geçirenler yardım edin

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

dış gebelik geçirenler slm subat 2010da dış gebelik geçirdm.ocak ayında tekrar gebe kaldm.oda düştü.simdi de kasık agrım var.korkuyorum.sizinde kasıklarınızda çok agrılar varmıydi?yardm edın.ins.diş gebelik degildr.

dış gebelik geçirenler yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  2. Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Merhaba arkadaşlar, Ben 6 haftalık hamileyken grip oldum, doktora gittim, istirahatle geçer dedi ama o gece ateşim çıktı, ilk gün 38'i bulmadı, ama ikinci gün 38.4 civarında bi on-onbeş dakka kadar kaldı, duş-soğuk kompressle düşürdüm tekrar. sonra da parol attım. İlacın olumsuz etkisi olmayacağını biliyorum da ateş bebeğe bişey yapmış mıdır? Var mı ilk üç ayında ateşlenen? Ateşi de nasıl...
  3. Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

Günümüzde pek çok anne adayının karşılaşma ihtimalinin bulunduğu dış gebelik ile bebek sahibi olamama ihtimali doğmaktadır. Peki dış gebelik nedir sorusuna cevap olarak kapsamlı bir açıklama yapılırsa tam olarak neyi gerektirir. Tıp dilinde ektopik gebelik olarak bilinen dış gebelik, sperm ve yumurtanın döllenme aşamasının rahim içerisinde değil de dış ortamda gerçekleşmesi durumudur. Fetüs...
  4. dis gebelik gecirdim :(

dis gebelik gecirdim :(

Merhabalar ben bundan 4 ay once dis hebelik gecirdim ve igne ile disgebelik sonlandirildi simdide bebek istiyorum herkes hemen olmayabilir diuor hamile kalan varmi
  5. Dış gebelik  yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın rahim içi yerine rahim dışında herhangi bir dokuya tutunup yerleşmesidir.Normal koşullarda gebelik embriyonun rahim tabakasının içinde ve arka duvara yerleşmesiyle oluşur. Dış gebelikte ise, durum tam tersidir. Döllenme yani tüplerde gerçekleşir. Belirtileri tıpkı normal gebelik gibi seyretmektedir bu yüzden teşhisi hemen yapılamaz.Peki dış gebeliğin...

Sayfayı Paylaş