dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

biza

Üye
Üye
dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya
dış gebelik sonrası hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı
arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim.
benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum

merhaba ben rahim filmi çektirdikten sonra aralık ayında dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alınmak zorunda kaldı şimdi ise hamileyim tek tüpüm olmasına rağmen yalnız ben gonal f diye yumurta geliştiren bi ilaç bi kullandım :)

dış gebelik sonrası hamilelik

slm dış gebelikten nasil kurtuldugunu yazmamışsın bende1yıl önce oldum,igneyle düşürüldü 6ay müsade etmedi doktorum,şimdide deniyoruz ama nafile.nasıl tedavi gördügùnü ve hamile kalmak için özel bişeyler yaptınmı?onları yazarsan sevinirim.iyigünler

slm dış gebelikten nasil kurtuldugunu yazmamışsın bende1yıl önce oldum,igneyle düşürüldü 6ay müsade etmedi doktorum,şimdide deniyoruz ama nafile.nasıl tedavi gördügùnü ve hamile kalmak için özel bişeyler yaptınmı?onları yazarsan sevinirim.iyigünler

slm sanırım bu soruyu bana sordun. ben ameliyatla kurtuldum , sol tüpümdeydi tüpümle birlikte alındı. ameliyattan 3 ay sonra doktoruma gittim gonal f diye bi iğne kulandım sonra hamile kaldım.

slm meral banada herkez rahim fılmı cekil olur diyolar ama senden sonra korktum.doktorum bu ayda olmazsa klomen verecem diyo inş.gerek kalmaz.çok araştırıyorum hamile kalmak için yumurtlama günlerini takip ediyorum ama yok sen böyle şeylerede özen gösterdinmi?bana önerebilecegin bişeyler varmı?

slm meral banada herkez rahim fılmı cekil olur diyolar ama senden sonra korktum.doktorum bu ayda olmazsa klomen verecem diyo inş.gerek kalmaz.çok araştırıyorum hamile kalmak için yumurtlama günlerini takip ediyorum ama yok sen böyle şeylerede özen gösterdinmi?bana önerebilecegin bişeyler varmı?[/QUOT

cnm doktorun rahim filmi isterse çekilirsin , rahim filminin amacı tüplerde tıkanıklık olup olmadığını görebilmek. bu dış gebeliğin sebebide tüpteki tıkanıklık aslında. doktorun sana ne söyledi bilmiyorum ama benim doktorum operasyonu yapmadan önce iğneylede düşürülebileceğini fakat tekrar dış gebelik yaşamak olasılığımın yüksek olduğunu bu yüzdende tüpün alınmasının en iyi çözüm olduğunu söyledi.
klomeni bende kullanmıştım bi ay ama çok etkili olmadığı için doktorum iğneye geçmişti. ve her ay yumurtalarımı kontrol ediyordu ve hangi günlerde ilişkiye girmemiz gerektiğini söylüyordu. belimin altına yastık koyuyordum ve yarım saat kalkmıyordum bide ben hangi taraftaki yumurtanın daha gelişmiş olduğunu bildiğim için özellikle o yana dönüp öle yatıyodum.

slm meral önerilerin için tşk. bu doktorlarında hangisine güvenecegimizi şaşırdık,banada igneyle düşürüldügü zaman daha cabuk hamile kalabilecegimi söylediki keza nettende araştırdıgima göre öylede.ben o ay çatlatma ignesi vurulmuştum oyüzden oldu diyorum ama olacagı varmış olmuş.rabbimbebegi olmayan herkezede versin..

slm meral önerilerin için tşk. bu doktorlarında hangisine güvenecegimizi şaşırdık,banada igneyle düşürüldügü zaman daha cabuk hamile kalabilecegimi söylediki keza nettende araştırdıgima göre öylede.ben o ay çatlatma ignesi vurulmuştum oyüzden oldu diyorum ama olacagı varmış olmuş.rabbimbebegi olmayan herkezede versin..

önemli değil cnm :) her doktor farklı bir yol izliyo sen sen ol doktorundan başkasına güvenme. ben baya uğraşınca herkes onada git bu ii filan dedi ama ben ısrarla doktoruma güvendim ne derse onu yaptım ve sonunda bebeğime kavuştum. herşeyden önce kendini strese sokma hiç ummadığın anda hamile kalabiliyorsun.

Geri