dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında biza tarafından paylaşıldı.

1. biza

biza Üye

dış gebelik sonrası hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim.
    benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum

2. biza

biza Üye

haydi rakadaşlar buraya

3. biza

biza Üye

arkadaşlar kimse msj yazmak istemiyomu

4. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye

merhaba ben rahim filmi çektirdikten sonra aralık ayında dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alınmak zorunda kaldı şimdi ise hamileyim tek tüpüm olmasına rağmen yalnız ben gonal f diye yumurta geliştiren bi ilaç bi kullandım :)

5. menekşe85

menekşe85 Üye

dış gebelik sonrası hamilelik

slm dış gebelikten nasil kurtuldugunu yazmamışsın bende1yıl önce oldum,igneyle düşürüldü 6ay müsade etmedi doktorum,şimdide deniyoruz ama nafile.nasıl tedavi gördügùnü ve hamile kalmak için özel bişeyler yaptınmı?onları yazarsan sevinirim.iyigünler

6. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye

slm sanırım bu soruyu bana sordun. ben ameliyatla kurtuldum , sol tüpümdeydi tüpümle birlikte alındı. ameliyattan 3 ay sonra doktoruma gittim gonal f diye bi iğne kulandım sonra hamile kaldım.

7. menekşe85

menekşe85 Üye

slm meral banada herkez rahim fılmı cekil olur diyolar ama senden sonra korktum.doktorum bu ayda olmazsa klomen verecem diyo inş.gerek kalmaz.çok araştırıyorum hamile kalmak için yumurtlama günlerini takip ediyorum ama yok sen böyle şeylerede özen gösterdinmi?bana önerebilecegin bişeyler varmı?

8. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye

9. menekşe85

menekşe85 Üye

slm meral önerilerin için tşk. bu doktorlarında hangisine güvenecegimizi şaşırdık,banada igneyle düşürüldügü zaman daha cabuk hamile kalabilecegimi söylediki keza nettende araştırdıgima göre öylede.ben o ay çatlatma ignesi vurulmuştum oyüzden oldu diyorum ama olacagı varmış olmuş.rabbimbebegi olmayan herkezede versin..

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

önemli değil cnm :) her doktor farklı bir yol izliyo sen sen ol doktorundan başkasına güvenme. ben baya uğraşınca herkes onada git bu ii filan dedi ama ben ısrarla doktoruma güvendim ne derse onu yaptım ve sonunda bebeğime kavuştum. herşeyden önce kendini strese sokma hiç ummadığın anda hamile kalabiliyorsun.

11. menekşe85

menekşe85 Üye

slm çok mutluyum günüm gecikti,galiba hamileyim

hazan_11 bunu beğendi.
  12. fatma ayyıldız

fatma ayyıldız Forum Okuru

bende 3 ay önce dış gebelik geçirdim

ama şimdi tekrar olurmu diye korkuyorum

13. menekşe85

menekşe85 Üye

olmaz inş.canım korkma allaha sıgın kalbini temiz tut.benim bebek düştü18şubatta.

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Kızlar benimde tüplerde ve kanallarda sorun var dış gebelik şansım çok yüksek doktorm öyle söylemişti.Peki sizlerinde tüplerde ve kanallarda problem varmıydı dış gebelik geçirdiniz?Çok geçmiş olsun

15. ahsennn

ahsennn Yeni Üye

merhaba kızlar bende birbuçuk yıl önce dış gebelık geçirdim ve ameliyatla aldılar 6ay sonea rahim filmi çektirdim sol tüpüm hasarlıymış şu an klomen kullanıyorum ve 3.cü ayım henüz hamile kalamadım bu ayda kalamazsam aşılama yöntemini denicem inşallah iyi bir sonuç alırım rabbim tüm isteyenlere hasretlik cekene hayırlı saglıklı sıhhatli bebişler nasip etsin inşallah...

mini garaböcük bunu beğendi.
dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  4. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  5. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  6. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  7. Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  8. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  9. tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalınabilirmi?

tüp bebek aşılama ile hamile kalma Merhaba kızlar benimde çevremde bir aile dostumuz var yıllardır tüp bebek için uğraştılar çok şükür ikizleri oldu daha sonra nasıl olsa olmuyor diye korunmadıklarından bir bebeğe kendiliğinden hamile kaldı ve şokta :)Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr. Süleyman Tosun hangi durumlarda normal gebelik...
  10. Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Kızlar ikidir tüp bebek deniyorum da daha sonradan da hamile kalınabileceğiyle ilgili bir kaç yerde yazı okudum. Sizlerden ricam eğer sizde tüp bebek yaptırdı iseniz ve başarılı olmadıysa daha sonrada hamile kalabildiyseniz lütfen bana neler yaptığınızı anlatın. Lütfen çok ihtiyacım var :S:S:S :(((((

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dış gebelik sonrası hamilelik

,
  2. dış gebelikten sonra nezaman hamile kalınır

,
  3. dış gebelikten sonra hamile kalanlar

,
  4. dış gebelik sonrası hamile kalma,
  5. dis gebelikten sonra ne zaman gebe kalinir,
  6. dış gebelikten sonra hamile kalınır mı,
  7. dış gebelik sonrası hamile kalanlar,