dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında biza tarafından paylaşıldı.

 1. dış gebelik sonrası Hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı
  arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış Gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim.
  benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum
 2. haydi rakadaşlar buraya
 3. arkadaşlar kimse msj yazmak istemiyomu
 4. merhaba ben rahim filmi çektirdikten sonra aralık ayında dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alınmak zorunda kaldı şimdi ise hamileyim tek tüpüm olmasına rağmen yalnız ben gonal f diye yumurta geliştiren bi ilaç bi kullandım :)
 5. dış gebelik sonrası Hamilelik

  slm dış gebelikten nasil kurtuldugunu yazmamışsın bende1yıl önce oldum,igneyle düşürüldü 6ay müsade etmedi doktorum,şimdide deniyoruz ama nafile.nasıl tedavi gördügùnü ve hamile kalmak için özel bişeyler yaptınmı?onları yazarsan sevinirim.iyigünler

 6. slm sanırım bu soruyu bana sordun. ben ameliyatla kurtuldum , sol tüpümdeydi tüpümle birlikte alındı. ameliyattan 3 ay sonra doktoruma gittim gonal f diye bi iğne kulandım sonra hamile kaldım.
 7. slm meral banada herkez rahim fılmı cekil olur diyolar ama senden sonra korktum.doktorum bu ayda olmazsa klomen verecem diyo inş.gerek kalmaz.çok araştırıyorum hamile kalmak için yumurtlama günlerini takip ediyorum ama yok sen böyle şeylerede özen gösterdinmi?bana önerebilecegin bişeyler varmı?
 8. slm meral önerilerin için tşk. bu doktorlarında hangisine güvenecegimizi şaşırdık,banada igneyle düşürüldügü zaman daha cabuk hamile kalabilecegimi söylediki keza nettende araştırdıgima göre öylede.ben o ay çatlatma ignesi vurulmuştum oyüzden oldu diyorum ama olacagı varmış olmuş.rabbimbebegi olmayan herkezede versin..
 9. önemli değil cnm :) her doktor farklı bir yol izliyo sen sen ol doktorundan başkasına güvenme. ben baya uğraşınca herkes onada git bu ii filan dedi ama ben ısrarla doktoruma güvendim ne derse onu yaptım ve sonunda bebeğime kavuştum. herşeyden önce kendini strese sokma hiç ummadığın anda hamile kalabiliyorsun.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. dış gebelikten sonra hamile kalınır mı

  ,
 2. dis gebelikten sonra nezaman hamile kalinir

  ,
 3. dış gebelik sonrası hamilelik

  ,
 4. dış gebelikten kaç ay sonra hamile kalınır,
 5. dış gebelik sonrası hamile kalma,
 6. dış gebelik sonrası,
 7. dış gebelikten sonra hamilelik,
 8. dış gebelikten sonra hamile kalanlar,
 9. dış gebelik sonrası hamile kalanlar,
 10. dış gebelikten sonra hamile kalmak,
 11. dış gebelik ameliyatı sonrası hamilelik,
 12. dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar,
 13. dış gebelikten sonra hamile kalamayanlar,
 14. dış gebelik gecirip hamile kalanlar,
 15. diş gebelikten sonra normal gebelik