gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dış kalp masajı resimli anlatım.

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

dış kalp masajı resimli anlatım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp pili uygulanan hastalıklar Resimli Anlatım

Kalp pili uygulanan hastalıklar Resimli Anlatım

kalp pili fiyatı kalp pili fiyatları markaları kalppili Kalp pili uygulanan hastalıklar Kalp pilleri (pacemaker), kalbin ritmini oluşturan ve düzenleyen elektronik cihazlardır. İlk çıkış amacı kalbin yavaş atması sonucu gelişen rahatsızlıkları tedavi amacını taşırken son yıllarda ritim bozukluklarında (antitakikardik pacemaker'ler ve takılabilir kardiyoverter-defibrilatör piller -ICD-) ve kalp...
  2. dış kalp masajı sonrası oluşacak komplikasyonlar

dış kalp masajı sonrası oluşacak komplikasyonlar

-KABURGA KIRIKLARI -KARACİĞER YARALANMALARI -STERNUM KIRIĞI -PNEUMOTHORAX:AKCIĞERI SARAN ZARA HAVA DOLMASI -HEMOTHORAX:GOĞUS BOSLUĞUNA KAN DOLMASI -YAĞ EMBOLISI:DAMARLARDA YAĞIN TIKAMA YAPMASI -AKCİĞER CONTUSIONUDUR ARKADASLAR BENCE SIZ KALP MASAJI YAPMAYA KALKISMAYIN BOSUNA ACIL PERSONELLERIMI YETISTIRILIO ONLAR YAPSINLAR YANI EĞİTİMİNİ ALAN KISILER EĞER TABI HASTAYA ZARAR WERDIĞINIZDE...
  3. Dolaşım Sistemi Ve Kalp Masajı

Dolaşım Sistemi Ve Kalp Masajı

nabız çeşitleri kasık masajı DOLAŞIM SİSTEMİ VE KALP MASAJI Dolaşım sistemi; arterler, arterioller, kapiller, venüller ve venlerden oluşan birbirine bağlı tüplerin oluşturduğu karmaşık bir sistemdir. Kalp, bu sistemin içinde, itici bir güç olarak merkezde yer almaktadır. Kan, kalbin oluşturduğu basınçla tüm vücudu dolaşır. Kalp, yaklaşık olarak kişinin yumruğu büyüklüğünde, içi boş, kastan...
  4. bebeğinize bebek masajı uygulayın resimli bebek masajı

bebeğinize bebek masajı uygulayın resimli bebek masajı

bebek masajları bebek masajlari yenidoğan masajı masajı mesajları resimli Bebeğe masaj yapmak için en ideal zaman doyurulduktan 1 saat sonradır. Şayet bebeğinizin ateşi varsa ya da rahatsızsa masaj yapılmamalıdır. Yeni doğan bebeklere de masaj yapılabilir . Özellikle prematüre doğan bebekler üzerinde masajın olumlu etkisi...
  5. Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma namazının resimli olarak anlatımı, Cuma namazı nasıl kılınır ? İslam aleminde Erkeklere Farz olarak kılınan namazdır Cuma Namazı... Peki bu namaz nasıl kılınıyor resimli olarak anlatabilirmisiniz derseniz. Bunu sizler için anlatmaya çalışalım sevgili melekler. Bu iş aslında erkeklerin görevi olsa da, hayat şartları ve sürekli para kaygısı yüzünden erkekler pek fazla bu olaya malesef...

Sayfayı Paylaş