gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dış Ünitesiz Klima İle Çirkin Görüntüye Son!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dış ünitesiz klima dış ünitesiz klima nedir

Sevgili melekler, yaz aylarının gelip havaların bir anda ısınmasıyla olmayanlar klima almak için mağazalara akın etti ve daha da edecek. Özellikle havaların dengesiz sıcaklıkları ve ramazanın yaz aylarına gelmesiyle serinlik ihtiyacı duyanların almak istediği klimalar hakkında harika bir önerimiz var; dış ünitesiz klimalar. Bu klimalar saytesinde bina dışladında gördüğümüz çirkin görüntüler artık olmayacak. Nasıl mı?

Dış ünitesiz duvar tipi monoblok klimalar, tek üniteden oluşurlar. Dış üniteleri yoktur. Soğutma amaçlı kullanım esnasında drenaj bağlantısına ihtiyaç duymazlar. Drenaj suyunu yoğuşturarak kondenzasyon havası ile birlikte dış ortama atarlar. Özel tasarımı sayesinde tarihi binalarda, otellerde ve dış ünite monte edilemeyen mekanlarda da rahatlıkla kullanabilir. Dış ünitesiz duvar tipi monoblok klimalar, mobil klimalara göre daha az yer kaplarlar.

Nasıl Monte Edilir?

Dış havaya bakan bir duvar veya cama, 15 cm çapında iki adet yatay baca açılarak monte edilirler. Bu bacalar klimanın kondenzasyon havasının dışarı atılmasını sağlarlar. Dış ünitesiz duvar tipi klimanızı monte edeceğiniz duvarın dış yüzeyi atmosfere veya açık bir alana bakmalıdır.

Dış Ünitesiz Klima İle Çirkin Görüntüye Son! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....
  2. Dış Ünitesiz Duvar Tipi Klima En son Teknoloji

Dış Ünitesiz Duvar Tipi Klima En son Teknoloji

Evet meleklerim, bu dış ünitesi olmayan 2011 yılının en son teknolojik ürünü... Bu klima ile dışarıdan görünen ünite yok. Evinizde duvarınızın istediğiniz bölümüne monte edebiliyorsunuz. Mobideko.Com bizler için araştırdı. :meçhul: Dış Ünitesiz Duvar Tipi Klima En son Teknoloji Çevre dostu R410A gazı Uzaktan kumanda ile bütün fonksiyonlara kolay erişim Her türlü iç mekanda mükemmel uyum...
  3. 2013 Çağatay Ulusoy'un Son Görüntüleri

2013 Çağatay Ulusoy'un Son Görüntüleri

bu konu Çağatay Ulusoy'un son görüntülerine yer vermektedir. Bir süre önce uyuşturucudan göz altına alınan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, serbest kaldıktan sonra ilk kez objektiflere yakalandı. Hayranlarının çok merak ettiği Çağatay Ulusoy hakkında detay bilgilere geçiyoruz. 25 Ocak'ta uyuşturucudan gözaltına alınan ve serbest kaldıktan sonra sırra kadem basan oyuncu Çağatay Ulusoy dün...
  4. İphone 6 Son Görüntüsüyle Karşınızda.

İphone 6 Son Görüntüsüyle Karşınızda.

iphone 6 özellikleri,iphone 6 fiyatı,iphone 6s,iphone 6 ,iphone 6 apple,iphone 6 ne kadar,iphone 6 boyutları,iphone 6 hakkında tüm bilgiler, ünya bilişim devi Apple hala resmi bir açıklama yapmadı ama üretici ateölyelerinde sızan fotoğraflar iphone 6'nin 5.5inçlik ekranı bu fotoğraflar bu modelin habercisi. Son gelen söylentilere göre Apple’ın 9 Eylül’de tanıtacağı iPhone 6 modellerinden...
  5. Alfemo'nun Son Trend Victoria Yaşam Ünitesi ile Şık Bir Dokunuş

Alfemo'nun Son Trend Victoria Yaşam Ünitesi ile Şık Bir Dokunuş

Afemo Mobilya kalitesi oturma odalarınıza davet etmek artık zor değil. Hele bir de şık bir tv ünitesine ihtiyacınız varsa. Victoria tv ünitesi bu sene şık ve klasik dekor anlayışının hakim olduğu salon ya da oturma odalarında ben burdayımlığını kanıtlayabilecek görsel zenginlik ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle led detayları ile sizin ve misafirlerinizin ilgi odağı olacak olan bu yaşam...

Sayfayı Paylaş