gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

diş yaptırmak

Konu, 'Diş Tedavisi' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

diş yaptırmak diş yaptırma ssk yaptırma gecelerce uyumadıktan sonra sonunda dişimi çektirdim hiçde acımadı ama ağzımda şuan 3 tane diş yok 8 tanede dolgu var 15 gün sonra bitanede kanal tedavisi olucam ben okmeydanı diş hastanesine gidiyorum dişçimdende çok memnunum şimdi olmayan dişlerimin yerine diş yapacak yani 9 diş oluyomuş ssk olmasına rağmen 378 milyon diş parası yatırcam ama özellerde fiatlar uçuk allah sigortası olmayanlara yardım etsin

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aminn valla dişi olmayanlarada kolaylık versin bazıları hepsini yeniden yaptırıyor

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende okmeydaına gittim orda yaptıracaktım benden de 400 lira istediler sordum soruşturdum orası uğraşmaz ağzına ufak bi operasyon yapar yollarlar dedi yaptırmadım ama memnun kaldıysan çok güzel bu arada geçmiş olsn cnm

diş yaptırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövme yaptırmak

Dövme yaptırmak

Allah (cc) insana özel bir önem vererek onu en güzel biçimde, azalarını son derece dengeli ve bir o kadar da âhenkli bir şekilde yaratmıştır. Güzel yaratılan insanın güzelliklerine güzellik katması için süslenmesine de izin verilmiştir. Yüce Allah Kur’ân-ı Kerîm’de şöyle buyurmuştur: “Allah’ın kulları için yarattığı süsü ve güzel rızıkları kim haram kıldı? De ki; onlar dünya hayatında,...
  2. Dişler

Dişler

Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir. Dişlerin Görevlerine Göre Farklı Yapıları Vardır; 1- Kesici Dişler Alt ve üst çenedeki ön dişler “Kesici Diş” olarak...
  3. Gebelikte dövme yaptırmak?

Gebelikte dövme yaptırmak?

Gebelikte dövme yaptırmak? Normal şar tlarda olduğu gibi gebeliktede steril ortamlarda yapılmayan dövmeler çok büyük tehlikeler taşır. Başta hepatit B ve C olmak üzere, aids, tet anos, frengi, tüberküloz kan yoluyla bulaşan en riskli hastalıklardır. Özellikle hepatit C hastalığının yayılmasında dövmenin büyük önem taşıdığı söylenmekte. Gebelerde özellikle artan gebelik hormonlarına bağlı...
  4. Diş Tedavisi Yaptırmak Orucu Bozar mı?

Diş Tedavisi Yaptırmak Orucu Bozar mı?

oruçluyken diş tedavisi, oruç tutarken diş tedavisi, orucu bozan haller Sevgili melekler, insanın neresi ağrısa canı orda derler ama diş ağrısı da ayrı bir beterdir. Ovsan ovulmaz, tutmak istesen tutulmaz. Eğer diş probleminiz varsa, dişçiye gidecekseniz ya da halihazırda devam eden bir diş tedaviniz varsa, oruç tutup tutamıyacağınızı da merak ediyorsunuz. Hemen Diyanetin yaptığı açıklamayı...
  5. Altın gümüş diş yaptırmak caizmidir?

Altın gümüş diş yaptırmak caizmidir?

Diş, hayatı önem taşıyan bir organdır. İslam dini onu korumak için tedbir almamızı emretmiştir. Her yemekten sonra ağız ve dişlerimizi yıkamamızı emrettiği gibi misvak kullanmamızı da emretmişitr. Peygamber (sav): "Yemeğin bereketi, ondan evvel ve sonra abdest almaktır” buyurur. Başka bir hadiste de şöyle buyuruyor: "Ümmetim için endişe etmeseydim, her namaz için misvak kullanmayi...

Sayfayı Paylaş