gebe
  1. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur?

Konu, 'Çöplük' kısmında _C_E_Y_L_A_N_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur?

çok duygulandım.solmasın sevgiler ya bitmesin tükenmesin...güzel paylaşım teşekkürler şekercik

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

saol canım benim güzeldi

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bana sabırlar dilerdin,sen pes ettin benden erken.emeğine sağlık canım

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok guzeldi canm,emegine yüregine saglik canim benim,,

Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 yaş altı forum olsaydı konuları ne olurdu??:):)

7 yaş altı forum olsaydı konuları ne olurdu??:):)

CANBEBE SIZDIRIYORRRR *EN SEVDIGINIZ MAMA MARKASI (Anket) *HATICE SACIMI CEKTI *SUNNET OLDUM (RESIMLI) (3+) *KARDESIMI KISKANIYORUM *ULKER HERO BABY URUNU UPGRADE ETTI *BEBELAC MI NESTLE MI *dort,uc ve iki tekerlekli bisklete nası binilir(resimli) *Oldurucu yaratık eBZee..(arkadan efekt: oaeaaaahhh) *Klozetin icine dusmemek icin teknikler *Pokemona inanmıo musunuz.Buyuk...
  2. İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ?

İlkokul yaşı kaça düştü 5 yaşındaki çocuklar ne zaman kayıt olacak ?

5 Yaşındaki çocuklar ne zaman hangi tarihte okullara kayıt olacaklar ? Bununla ilgili bir haber var mı ? Çocukların okul aşı biliyorsunuz düşürüldü sevgili melekler. Bakalım bu kadar küçük çocuklar okula giderken ne gibi arızalar çıkartacaklar. Bununla ilgili haberin detayında ve devamında şunlar söyleniyor. 60 aylık Çocukların Okul Kayıtları nasıl olacak? Milli Eğitim Bakanlığı Temel...
  3. velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

Selam arkadaşlar. Benim sorum şu , boşanma durumunda çocuğumuzun velayetini almak istersek, hakimin kararında çocuğun yaşının bir önemi olur mu ?
  4. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...

Sayfayı Paylaş