gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dışarı çıkmak için bu yolu kullanırmısınız :))) çok zevkli olur bence

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dışarı çıkmak için bu yolu kullanırmısınız :))) çok zevkli olur bence
    süper ne güzeldir bu

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok güzel olurdu ya

dışarı çıkmak için bu yolu kullanırmısınız :))) çok zevkli olur bence konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru yoldan çıkmak

Doğru yoldan çıkmak

Rüyada Hakk yoldan çikip günah olan seyleri yapmak, hamile kadinin rüyada günah islemesi, halini vazedecegine ve çocuguna isaret eder.
  2. Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur?

Dışarda Düş İçimde Yaş 'AğLasam Ne oLur?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok oldu benim yolumu kaybedeli!

çok oldu benim yolumu kaybedeli!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  5. Evden hızlı çıkmak için

Evden hızlı çıkmak için

İşe sürekli geç kalanlardan ya da arkadaşlarını buluşma yerinde dakikalarca bekletenlerden misin? İşte sana sınırlı zamanda bakımlı ve havalı olmanın 15 yolu! 1. Saçının kötü olduğu günlerde ünlülerden ilham al ve saçına fular bağla. Hem çok moda, hem de harika görünüyor. 2. Dolabını haftalık planına ve hava durumuna göre düzenle. Böylece aradığın her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde...

Sayfayı Paylaş