gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Disco Kralı'nda çok zor anlar, Okan hiç bu kadar terlememişti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

disco kralı, okan bayülgen, zor anlar, sibel meriç,

Bilmem izlediniz mi Disco Kralı'nın cumartesi gecesi yayınlanan bölümünü :) İzleyenler bilir, Okan'ın nasıl zorda kaldığını. Şarkıcı Sibel Meriç sayesinde terler döken Okan'ın o haberi Melek'ler:)

Bakıyorsun ama bunlar orijinal

Okan Bayülgen hiç bu kadar zorlanmamıştı. Disko Kralı'nda dün gece en zor anlarından birini yaşadı

Program konuklarından olan şarkıcı Sibel Meriç , Bayülgen'in sürekli kendisine sonu sorması üzerine gögüslerini gösterip " Bir sebep var ki sürekli bana soru soruyorsun.

Bakıyorsun ama bunlar orjinal" dedi. Bu cevap üzerine ne yapacağını şaşıran Bayülgen " Stüdyoda gerilim var" deyip başka bir bölüme geçti.

2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    her zaman ki gibi kaçırmadan Okan'ı izliyordum. o laf beni çok güldürdü ya hahaha
    Okan'ım yavrum benim ilk şaşırdı ama ilerleyen dakikalarda dalgasını da geçti dahada güldürdü beni. :D
    yani bu kadar zor kaldığını düşünmüyorum bu olayı toparlayabilecek kadar profesyonel çünkü :D

Disco Kralı'nda çok zor anlar, Okan hiç bu kadar terlememişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim seni,kavuşacak bile olsak sonunda yüreğimi ellerine bıraktım,kim bilir ben yokken başkasının yüreğini sahiplenmeyesin diye… ben hiç bu kadar özlemedim seni, taştan duvarlar ördüm önüne, bakamasın başkası sevemesin seni diye!!! ben hiç bu kadar sevmedim biliyor musun? hiç bu kadar ağlayıp sızlamadım, hiç kimseye anlatacak kelimem yok bu sevdayı.. hiç gücümde yok...
  2. Sharon Stone'un çok zor anları

Sharon Stone'un çok zor anları

sharon stone amı vajinası görünen ünlüler SHARON STONE'UN ZOR ANLARI! TEMEL İÇGÜDÜ FİLMİYLE ÜN KAZANAN AMERİKALI ÜNLÜ OYUNCU SHARON STONE, OĞLU İÇİN VERDİĞİ VELAYET SAVAŞINI KAYBETTİ. San Francisco'da görülen velayet davasında yargıç, ünlü yıldızın babasıyla yaşayan 8 yaşındaki oğlu Roan'un vekaletinin kendisine verilmesi istemini kabul etmedi. Roan'ın velayetini gazeteci babası Phil...
  3. masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

masaüstünüz hiç bu kadar renkli olmadı !!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...
  5. DOĞRU İNSANI BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR??

DOĞRU İNSANI BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR??

Doğru insan kimse neye göre nasıl bileceksek......?

Sayfayı Paylaş