gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dişi kuş yapar yuvayı içini dışını sıvayı sıvayı atasözünün anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım dişi kuş yapar yuvayı içini dışını sıvayı sıvayı atasözünün anlamı ve açıklaması nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misaifirimiz, Portal bölümümüzde bulunan Dişi Kuş Olmak adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

dişi kuş yapar yuvayı içini dışını sıvayı sıvayı atasözünün anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el yapımı kuş yuvaları!!!

el yapımı kuş yuvaları!!!

kuş yuvası yapımı ahşap kuş yuvası nasıl yapılır muhabbet kuşu yuvalık yapımı muhabbet kuşu nasıl yapılır
  2. Yuvayı Dişi Kuş Yapar!

Yuvayı Dişi Kuş Yapar!

Yuvayı Dişi Kuş Yapar! Yuvayı dişi kuş yapar, kim ne derse desin bu çok doğru bir atasözüdür. Bunca kabul gördüğü için de bugülere kadar ulaşmayı başarmıştır. Sebebini biraz düşünürsek eğer, dişi kuşların daha sabırlı olduklarını görürüz. Çünkü beylerin günboyu başka insanlara yaşadığı olumsuzluklar sabırlarını aç kurtlar gibi yiyip bitirmiştir. Gün akşama kavuşunca, yorgun argın ve bir o...
  3. 95 bin memur alımı için kollar sıvandı

95 bin memur alımı için kollar sıvandı

Hükümet, 70 bini sözleşmeli, 25 bini de kadrolu olmak üzere toplam 95 bin memur almak için düğmeye bastı. Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarına 20'şer bin sözleşmeli memur alınacak. Kadrolu memurlardan aslan payı ise 10 biner kadroyla Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarına düşecek. Radikal'in haberine göre, Alımların yaz ve sonbahar döneminde yapılacağı, ancak takvimin henüz kesinleşmediği...
  4. Çocuk Odalarına Kuş Yuvaları

Çocuk Odalarına Kuş Yuvaları

Bebek odaları için birbirinden renkli ve şirin kuş yuvaları:) Bebeğinizin sıkılmamasını ve odasının eğlenceli hale gelmesini isteyen her anne ve babalar için :tik:
  5. Kuş yuvasından kolye uçları

Kuş yuvasından kolye uçları

melek uclu kolye kuşlu altın kolye melek uçlu altın kuşlu kuş Merhaba Melek'ler; takı tasarım meraklısı olanlar ve takı takmayı sevenlere, bir birinden şık ve sıradışı kolye uçları modellerini sunuyorum. Kuş yuvasını andıran zarif kolye uçları benim çok hoşuma gitti, umarım siz de beğenirsiniz melek'lerim:) Sevgili Melek'lerim; İster tekli yapın, isterseniz de üçlü kuş yavası...

Sayfayı Paylaş