gebe
  1. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Dışımda Kahkahalar Atan Surette Ağlıyor Artık =(

Konu, 'Çöplük' kısmında _C_E_Y_L_A_N_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dışımda Kahkahalar Atan Surette Ağlıyor Artık =(

cok guzel canim emegine saglik...

3. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Beyendigine sevindim Canim tskler ..

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler çok güzel:(

5. Monera

Monera Forum Okuru

teşekkürler...

Dışımda Kahkahalar Atan Surette Ağlıyor Artık =( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepatit A aşısı türkiyede artık ücretsiz

Hepatit A aşısı türkiyede artık ücretsiz

grip aşısı markaları hepatit a aşısı markaları hepatit a fiyatı fiyatı zatürre Hepatit A aşısı artık ücretsiz! Buzgan ayrıca yeni düzenleme ile 65 yaş üstü için ücretli olan grip aşısından da ücret alınmayacağını bildirdi. Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Turan Buzgan, yaptığı açıklamada, bağışıklamanın; aşıyla korunulabilir hastalıkların ve ölümlerin önlenmesi açısından en önemli...
  2. Kimse a$ktan öLmüyor artık;

Kimse a$ktan öLmüyor artık;

Çok sıcak bir istanbul gecesi içindeyim... Kızımı uyuttum. Bir kahve yaptım kendime. Uyku tutmayan gözlerime iyi bir arkadaş değil biliyorum ama onsuz olmuyor iste... Gülden Karaböcek'in eski şarkılarını dinleyerek oturdum balkonda bir süre... Anadolu yakasının ışıklarını, gemileri seyrettim... 'Gözümde canlanır koskoca mazi' diyordu Gülden Karaböcek. Yıllar, yıllar öncesine götürdü...
  3. Resimli Nüfus Cüzdanı Sureti

Resimli Nüfus Cüzdanı Sureti

Resimli Nüfus Cüzdanı Sureti örneği verir misiniz lütfen!
  4. Adet dışı kanamalar neden olur?

Adet dışı kanamalar neden olur?

Adet dışı kanamalar oldukça sık bir problem olup kadın doğum hekimine en sık başvuru nedenlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şunu da özellikle belirtmek isterim ki adet dışı kanama bir belirtidir yani altta yatan bir problemin yansımasıdır. Bu nedenle bu şikayetle bize başvuran kadınları adet dışı kanamaya neden olabilecek nedenleri özellikle içine girdiği yaş grubuna göre...

Sayfayı Paylaş