gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

Disiplinli misiniz değil misiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama disiplin daha ağır basan yanımdır.. [​IMG]

Söyleyin meleklerim ya siz nasılsınız?

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
  2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

disiplin iyidir.yerine göre davranırım disiplin olmalı bence.

Disiplinli misiniz değil misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harikaaaa... Komikler değil mi ?

Harikaaaa... Komikler değil mi ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. .sİzce  DoĞrumu  DeĞİl Mİ ?

.sİzce DoĞrumu DeĞİl Mİ ?

BİR İGNLİİZ ÜVNSERTSİNEDE YPALIN ARŞAITRAMYA GRÖE KLEİMLEİRN HRFALREİİNN HNAGİ SRIDAA YZALIDKILRAI ÖMNELİ DĞELİİMŞ. ÖENLM OALN BRİNCİİ VE SONONUCNU HRFAİN YRENİDE OMLSAIMYIŞ. ARDAKAİ HFRALİREN SRISAI KRIAIŞK OSLADA OUKNYUORUMŞ. ÇNÜKÜ KLEİMLREİ HRAF HRAF DĞEİL BRİ BTÜÜN OALARK OYKUORUMUŞZ NASILDA DÜZGÜN OKUDUNUZ AMA DEĞİL Mİ??? ARAŞTIRMAYI DEĞERLENDİRELİM...
  3. Biz Dost Değil miyiz?

Biz Dost Değil miyiz?

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara... İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim... Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni... Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum, senle birlikte ağlayabilirim... Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme... Seni belki durduramam ama, senle birlikte koşabilirim... Bir gün yüksek bir köprüden...
  4. Hasret Değil mi ilahisi

Hasret Değil mi ilahisi

hasret kahvesi ilahisi Uzaklara dalıp giden gözlerin Umutları sönen mâsum yüzlerin Alevlerle kucaklaşan közlerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Barajları törpüleyen sellerin Suya muhtâc vahâların çöllerin Savrulup da toz koparan küllerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Yalın ayak nasır taban koşanın Bir yâr için Kaf Dağı'nı aşanın Gözü kara mangal yürek taşanın; Anlattığı...
  5. Yazık Değil Mi

Yazık Değil Mi

ya bu habercileri anlamıyorum evli çocuklu insanlar için nasıl haberler yapıyorlar. mesela Caner Erkin in eşi ile ilgili yazık değilmi onlara bir çocukları var kaç haftadır yaptıkları haber onlarıda üzüyordur elbet çocuğun kulağına da gidebilir. saçma sapan fotoğraflar çekerek milletin boştan yere başını ağrıtıyorlar. yazık değil mi o insanlara tek Caner Erkin için değil birçok ünlünün hayatı...

Sayfayı Paylaş