gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dışkı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güçlükle elde edilen rızka, terbiye ve eğitime yatkın olmayan kimseye, ıslahı zor organizasyonlara; zorla menfaat elde etemeye delalet eder.Dibekte bir sey dövdügünü gören evlenir.

Dışkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpeklerde Dışkı Yeme

Köpeklerde Dışkı Yeme

anne karnında bebeğin dışkısını yemesi kaka yeme oyunları anne karnında kakasını yiyen bebek kaka yeme oyunu Kaprofaji, veya dışkı yeme köpeklerde sık rastlanılan bir sorundur. Birçok köpek sadece kendi dışkılarını değil, kedi, at gibi diğer hayvanların dışkılarını da yemektedir. Yavrularını besleyen köpeklerde bu davranış normal sayılmaktadır. Anne köpek yavrularının dışkılarını barınağını...
  2. Köpeklerde Dışkı Yeme Problemi

Köpeklerde Dışkı Yeme Problemi

Köpeklerde Dışkı Yeme Köpeklerde Dışkı Yeme Kaprofaji, veya dışkı yeme köpeklerde sık rastlanılan bir sorundur Birçok köpek sadece kendi dışkılarını değil, kedi, at gibi diğer hayvanların dışkılarını da yemektedir Yavrularını besleyen köpeklerde bu davranış normal sayılmaktadır Anne köpek yavrularının dışkılarını barınağını temiz tutmak için yiyebilir Ayrıca vahşi yaşamda da sınırlı...
  3. Kedi dışkısından kahve

Kedi dışkısından kahve

misk kedisi kopi luwak paradoxurus luwak Evet..!! Artıları çokmuş katkıları çokmuş bulunması zor üretilmesi de bir o kadar ilginç iğrenç akıl almaz kimine göre kokoreç kadar temiz ve sağlıklı :dil: kahve türü.. Allahım Yarabbim..!!! Ayrıca dünyanın en pahalı kahvesiymiş.. Bir yaşımadaha girdim..:shootout: Full bilgi ve detay En pahalı kahve kedi dışkısından Endonezya adalarında yaşayan...
  4. En iyi kahve dışkıdan yapılıyormuş

En iyi kahve dışkıdan yapılıyormuş

kahve en iyi kahve çekirdeği Hayatım boyunca bir kez bile olsun kahve içmedim içmemde.Hem ciddi bir alerjim var kahveye karşı hemde sevmiyorum kokusu ve tadı çok kötü geliyor bana.Ama kahve tutkunları o akdar çok ki saymakla bitmez.Kahve tutkunları size kötü bir haberim var:Dİşte buyrun... Kopi Luwak" adı verilen ve 100 gramı 75 dolara satılan kahve, Endonezya´daki adalarda yaşayan ve...
  5. Dışkı kaçırma nedenleri ve tedavisi

Dışkı kaçırma nedenleri ve tedavisi

Hastanın tedavisinin yapılabilmesi için doktor öncelikle hastanın problem ile ilgili hikayesini dinleyecektir. Daha sonra gerekli görülürse anüs bölgesinin gözle muayenesi yapılır. Sinir hasarlarının tespiti için bir iğne veya sonda ile inceleme yapılabilir. Normalde, bu şekilde bir inceleme ile anal sfinkter kası kasılır ve anüs büzülür. Anal inkontinans tanısının konması ve kesin nedeninin...

Sayfayı Paylaş