gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dişlerimi nasıl beyazlatabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dişlerim sapsarı evet sigara da içiyorum ama bırakacağım inşaalh. Ama aynaya baktığımda sapsarı dişlerimi görüyorum ve moralim bozxuluyor, nasıl beyazlatabilirim dişlerimi ? fft99_mf5722872.Jpeg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:01
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Diş minesi ve dentinde oluşan renklenmeyi ortadan kaldıran ağartma işlemine Bleaching deniliyor. Bleaching yöntemi, çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş olan dişlerin renklerini birkaç ton açmak için uygulanan son derece güvenli, kimyasal bir yöntemdir. Diş kliniklerinde veya hekim kontrolünde olmak şartıyla, kişinin kendisinin kolaylıkla evde uygulayabileceği diş beyazlatma yöntemleriyle dişler 2 – 5 ton açılarak, tatmin edici bir beyazlatma elde ediliyor. Dişlerin dış kısımlarında bulunan çay, kahve, sigara gibi etkenler nedeniyle oluşan renklenmeler diş hekimi tarafından bazı özel fırça ve ultrasonik aletler kullanılarak kolayca temizlenebiliyor. Dişlerin iç yapısını etkilemiş olan lekelenmeler veya dişlerde doğuştan var olan renklenmeler ise ancak beyazlatma uygulaması ile giderilebiliyor.

dişlerimi nasıl beyazlatabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş fırçamız nasıl olmalı

Diş fırçamız nasıl olmalı

Dt. Mehmet Çoşkun, ideal diş fırçasını da şöyle tarif ediyor: Dişlerimiz, dişetlerimiz, dilimiz ve ağız mukozamızda her zaman belirli bir oranda bakteri yaşamaktadır. Yeterli bakımın yapılmadığı zamanlarda bu bakterilerin sayıları artar ve hastalık yapıcı özellik kazanırlar. Oysa bakteri plağı basit gereçler ve kolay yöntemlerle kolayca ağızdan uzaklaştırılabilmekte; diş çürüğü ve dişeti...
  2. Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

tüller nasıl beyazlatılır perdeleri beyazlatmak için tülleri nasıl beyazlatırım tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tül beyazlatma yöntemleri Sevgili Melek'ler merahaba, malum bayram yaklaşıyor ve bayram temizliği zamanıda geldi ki ben pek ilgilenmiyorum çünkü benim için her gün bayram (deliyim yaa ) :D:D Her neyse gelelim derdimeee :D:D Kızlar biri yada birileri, hatta hepiniz bana fikir...
  3. Diş Beyni Nasıl Etkiliyor?

Diş Beyni Nasıl Etkiliyor?

Diş sağlığı beyni etkiliyor Melekler Dişlerinize nasıl baktığınız ile Alzheimer gibi hafıza dayalı rahatsızlıklar arasında bir ilişki olduğunu muhtemelen düşünmemişsinizdir. Ancak Japon araştırmacılara göre şaşırtıcı olsa da diş sağlığı hafızayı etkiliyor. 4,200’den fazla Japon’un katıldığı araştırmada katılımcılar diş ve psikolojik kontrollerden geçirildi. 65 yaş üzerindeki bu...
  4. Diş nasıl firçalanmalı

Diş nasıl firçalanmalı

diş nasıl firçalanmalı, fırçalanır, fırçalanmalıdır, temizlenir ile ilgili bilgiler burada arkadaşlar Diş sağlığınız ve dişinizin görselliğinizde ki etkisi için günde en iki defa dişlerinizi fırçalamalısınız - fırçalamalıyız Melek'ler. Peki diş nasıl fırçalanmalı, tam anlamıyla biliyor musunuz? O halde beni takip edin, mausenizi biraz daha aşağıya doğru kaydırın Melek'lerim:) Dişlerin...
  5. dişler nasıl fırçalanmalı

dişler nasıl fırçalanmalı

Melekler, kendimi bildim bileli dişlerimden çekerim. O kadar iyi bakmama rağmen çürüklerle baş edemiyorum. Sizden ricam dişler nasıl fırçalanmalı, diş fırçalama teknikleri nasıl olmalı anlatmanızı rica ediyorum...

Sayfayı Paylaş