gebe
  1. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Dişlerini erken kaybetmiş+kötü görünümlü porselen yaptırmış olanlar..

Konu, 'Çöplük' kısmında DİŞ.HEKİMİ tarafından paylaşıldı.

zirkonyum diş yaptıranlar
    SEVGİLİ HANIMLAR;

DİŞ KAYBI MALESEF GÜNÜMÜZDE ÇOK ERKEN YAŞLARDADA OLABİLİYOR..
    BUNUN SONUCUNDA PORSELEN DİŞ YAPTIRMAK VEYA ESTETİK KAYGISI YÜZÜNDEN DEĞİŞİK YOLLARA BAŞVURABİLİYORUZ... SİZE DİŞ SORUNUNU ÇOK CİDDİ YAŞAYAN BİR KAÇ HASTA ÖRNEĞİ GÖSTERMEK İSTİYORUM.. PORSELENLERİN İNSANALR ÜZERİNDEKİ ETKİSİNE BUYRUN HEP BERABER BAKALIM.

ÖNCESİ

ÖNCESİ

ÖNCESİ

ÖNCESİ
    SONRASI

ÖNCESİ

ÖNCESİ

2. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben bitane arka dişimi çektirip porselen yapıcam onu kaybedeceğim için çok üzgünüm:(:( :uhu:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ne yazık ki günümüzde dikkat ederseniz çocuklarda bile çok erken yaşlarda diş çürümeleri ve dökülmeleri söz konusu.Yanlış beslenme ve ağız diş sağlığına önem vermeme sonucu erken yaşta bu tür vakalar görülmektedir.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Malesef ki, bende 20 yaşında porselen dişlere sahip oldum. Altlı üstlü ön dişlerim porselen.
    Porselen diş yaptıranlar "ağzında taş var gibi hissediyorsun, sürekli sızlıyor, alışmakta zorluk çekiyorsun" dedikleri için, başta endişe ediyordum ama zorunlu olduğum içim yaptırdım. Çok şükür ki, yaptırdığım ilk günden itibaren, hiç yadırgamadım. Kendi orjinal dişlerimden farksız:) O yüzden dişlerini yaptıracak olanlara tavsiyem; en uygun fiyatlısını aramayın, en iyi hekimi arayın ve dokdorunuza güvenin:)

Dişlerini yaptıracak olanlar adına, bu güzel bilgiler için tşkler Murat Bey.

5. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim.. Sizede geçmiş olsun

6. gizzosch

gizzosch Forum Okuru

ya ben bise sormak istiyorum dislerimi yaptirali 3 gun oldu ama sanki duzgun yapismamis gbi hissediyorum yani damagmla olan yerlerden hava aldgini hissedyorum estetik olark cok iyi ama dedigim sorun var. beni bilgilendirir misiniz normal mi dgl mi

7. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hava almaması gerekir yapistirmaktan sorunu olmuş olabilir hava almaya devam ederse protez altındaki dişler curuyebilir lütfen doktorunuza acil görünün

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba dr. murat bey, öncelikle bu siteden bizleri aydınlatmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim... benim ön üst dişimin bir tanesi iltihaplı olduğu için çekildi bunun için çok üzüldüm çünkü gerçekten estetik olmayan bi görünüm :( bana implant diş ve zirkonyum kaplama arasında düşünmemi söylediler... sizce ben ne yapmalıyım??? implant dişlerin fiyatları malum....

9. ssevil_27

ssevil_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok pişmann oldum dişerimi kestrdğim için sırf gülemiyorum die napıcam ben şimdi geri dönüşümüde olmayan bi yola grdm :(

10. auropelia

auropelia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bütün dişlerim kötü görünüyordu ve bir kaç çürük ve kırığım vardı,bir kaç ay önce hepsini porselen yaptırdım,gülüşüm ve dişlerim harika ancak siz siz olun kendi dişlerinize iyi bakın ve sakın diş hekimlerinden korkmayın çünkü ben bu 3 aylık işlem süresinde hiç ama hiç acı çekmedim...sağlıkla kalın bayanlar :ıslık:

Dişlerini erken kaybetmiş+kötü görünümlü porselen yaptırmış olanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Erken Diş Çıkartma

Bebeklerde Erken Diş Çıkartma

diş çıkarma oyunu diş çıkarma oyunları bebeklerde erken bebeklerde oyunları oyunu Erken Diş Çıkarma Soru: Oğlum diş çıkartıyor. Dört aylık ve iki dişi var. Diş çıkarması çok mu erken? Görünürde her şeyi çiğniyor! Ben dört...
  2. Porselen dişler sararma yapar mı?

Porselen dişler sararma yapar mı?

porselen diş, nasıl olur, bakımı, bakımı naıl olur, nasıl bakım yapılır, sararırmı, sararır mı, çürürmü, rengi kararmı, ömrü kaç yıl, garantisi varmı ve daha merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Soru 1: Porselen dişlerin belirli bir ömrü var mı? Benim dişlerim sanırsam 5 yıllık ve dişlerimi yapan dokdorum bana ömürlük olduğunu söyledi. Soru 2: Porselen dişler, sigara ve kahve gibi...
  3. Porselen Diş Dolguları

Porselen Diş Dolguları

Porselen diş dolguları işte fazla madde kaybı varsa diş dolgusu kaçınılmazdır.Ve genelde arka azı dişlerde uygulanır.Diş dolguları hem estetik olup,hem de çiğneme basınçlarına dirençli uzun vadede güvenilir bir tedavi şeklidir. Çiğneme işlevinin çoğunu yapan azı dişleri daha fazla basınca maruz kalırlar ve ön dişlerden daha dayanıklı bir maddeye gereksinimleri vardır.Önceden en yaygın dolgu...
  4. Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

erken doğum belirtileri, erken doğum riskleri, bebek ne zaman aşağı iner Merhaba arkadaşlar hamiş meleklerimizden *Melek* arkadaşımın bana göndermiş olduğu pm yi aynen sizlere aktarıyorum ve bu durumu yaşayan yada tecrübesi olanlardan konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;) "mrb mavim bişey soracaktım ben burda nasıl konu açıldığını unuttum da sizden rica etsem konu açarmısın erken...
  5. Dişleri sarı olanlar için zerdeçalla diş beyazlatma

Dişleri sarı olanlar için zerdeçalla diş beyazlatma

Her ne kadar zerdeçalın her şeyin üzerinde sarı bir iz bıraktığı söylense de sararan dişleri beyazlatırken tam tersi bir etki gösterir. Zerdeçal ayrıca antiseptik ve antibiyotik etkileri ile diş ağrısı, diş eti iltihabı ve hassas dişler gibi diş rahatsızlıklarına da iyi gelir. Zerdeçal sade kullanımında dahi dişleri beyazlatma özelliğine sahip olsa bile, daha etkili sonuçlar almak için...

Sayfayı Paylaş