gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hangi renk ruj dişleri beyza gösterir, dişleri beyaz gösteren ruj renkleri, ruj renkleri
    Sevgili melekler, etkileyici bir gülümseme için bembeyaz dişlerin olması gerektiğini vurgulamamıza gerek yok herhalde. Gülümsendiğinde ortaya çıkan beyaz ve düzgün dişler, herkesin olmasını istediği şeydir. Ancak bazen kullandığımız ruj renkleri dişlerimizin daha kötü bir renkte görünmesine yol açabilir. Eğer bilinçli olur ve doğru renkte rujlar kullanırsak, dişlerimiz olduğundan daha beyaz görünecektir.

disler.jpg

Dişlerinizi Hangi Renk Rujlar Beyaz Gösterir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koyu renk yaşlı, açık renk ruj genç gösterir

Koyu renk yaşlı, açık renk ruj genç gösterir

açık amlar yaşlı amlar yaşli yaşlısikişi yaşlısikiş Evet, sezonun dudaklardaki moda rengi kırmızı. Ama kırmızı ruj, herkesi sevmez. Ayrıca unutmayın ki, koyu renk rujlar kadını yaşlı gösterir. Sıcak ve renkli tonlarsa daha genç bir görünüm kazandırır, yüzünüze canlılık verir. Yine koyu renk rujlar dudakları olduğundan küçük, açık tonlarsa dolgun gösterir. Modaya uyup, dudaklarınıza vurgu...
  2. Dişleri daha beyaz gösteren ruj renkleri

Dişleri daha beyaz gösteren ruj renkleri

dişleri beyaz gösteren rujlar dişleri güzel gösteren ruj renkleri "Dişlerim neden sarardı ya da sarı mı görünüyor?" diyen tüm hanımlar, evet dişleriniz sarı görünüyor ama bu dişlerinizin gerçektende sararmasından kaynaklı değil, sürdüğünüz rujun renginden kaynaklı olabilir:) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dişleri beyaz gösteren rujlar hakkında sizlere bilgiler aktarıyor ve dişleri...
  3. Hangi Saç Renkleri Genç Gösterir ?

Hangi Saç Renkleri Genç Gösterir ?

Bu konu; genç gösteren saç renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, etrafımızdaki kadınlara dikkatle baktığımızda kimisinin gayet genç ve dinç, kimisinin de olduğundan daha yaşlı ve olgun göründüğünü farkederiz. Bunun sebeplerinden biri seçilen yanlış saç renkleridir. Kozmetik ve çeşitli estetik müdahalelerle genç görünmeyi başaran kadınların başvurduğu yöntemlerinen biri...
  4. beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

selam ben açık tenli bir bayanım ama bir türlü ruj seçimimi sanırım tutturamadım ama beyaz tenli kişiler hangi renk rujları tercih etmeli bana fikir verirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum.
  5. Dişlerim Hangi Renk?

Dişlerim Hangi Renk?

dişimin rengi nedir,diş rengimi nasıl öğrenirim,diş rengi nasıl belirlenir,diş rengi hakkında bilgiler Diş hekimleri dişlerinizin rengini bulmak için çeşitli yöntemler kullanırlar, dolayısıyla standart bir yöntem olmadığını söyleyebiliriz. Ancak diş hekimleri tarafından en çok kullanılan ve renkleri A, B, C, D harfleriyle 4 tona ayıran Vita Renk skalasıdır. Vita skalası basitçe dört...

Sayfayı Paylaş