gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Diva harçlığını aldı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BÜLENT ERSOY VE ADNAN ŞENSES KADİR GECESİ AKŞAMI ZEYTİNBURNUN'DA İFTAR YEMEĞİ VERDİLER.

Türk Sanat Müziğini Divası Bülent Ersoy ile Adnan Şenses, Kadir Gecesi akşamı Zeytinburnu iftar çadırında üç bin kişiye iftar yemeği verdiler. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, popstar yarışmacılarından bazılarının ile Aslı Hünel'in de hazır bulunduğu iftar yemeğinde Bülent Ersoy, takıları ile dikkat çekti. Birlikte iftar yemeği veren Adnan Şenses'in elini öperek bayramını kutlayan Bülent Ersoy, 'Adnan bey, altı evliliğini yaptı ve sonunda mutluluğu yakaladı. Ben daha üçüncü evliliğimi yaptım. İnşallah bende mutluluğu bulurum' dedi. Adnan Şenses ise, elini öperek bayramını kutlayan Ersoy'a cebinden 100 YTL çıkarak Diva'ya bayram harçlığı verdi.

Diva harçlığını aldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğa verilen harçlık!

çocuğa verilen harçlık!

Ne alacağı tembih edilen 6 yaşındaki bir çocuğa, alışveriş yapması için az miktarda para teslim edilebilir, paranın üstünü hesaplayamaz, para bozduramaz. 8 yaşında parayı çocuğun daha başarılı kullanabildiğini, 10 yaşında ise, yararlı ve kullanışlı şeyler satın aldığını görmekteyiz. Ayrıca, 10 yaş çocuğu, alışveriş yaparken seçmesini bilir. Para ve diğer bazı şeyleri güvenle korumak ve...
  2. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  3. Divane Gönlüm İlahisi

Divane Gönlüm İlahisi

arz ilahisi şu benım dıvane gonlum yine huptan huba düştü mah cemalin şulesinden calkalanip gole düstü ah ben nidem mevlam nidem. yaraliyam kıme gidem yar halim kıme arz idem arz idem felek bırgun cana kıyar bizi kaptan kaba koyar kımı atlas libas giyer sukur bize abas dustu ah ben nidem mevlam nidem. yaraliyam kıme gidem yar halim kıme arz idem arz idem
  4. Balmumcu Divan Pub

Balmumcu Divan Pub

0212 216 01 49 Faks : 0212 273 15 90 Yer : Beşiktaş Adres : The Plaza Hotel Balmumcu - Beşiktaş Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : Divan Hotels Turkey Luxury accomodation in Istanbul, Ankara, Bodrum and Antalya Divan Pub için bir İstanbul Klasiği demek, "lezzetbilirler" açısından hiç de yanlış olmayacaktır... 1968...
  5. Divan Edebiyatı

Divan Edebiyatı

divan edebiyatı,divan edebiyatı konu anlatımı,divan edebiyatı ders notları,divan edebiyatı özellikleri,divan edebiyatı genel özellikleri,divan edebiyatı hakkında bilgiler Arap ve Fars edebiyatlarının tesirinde gelişen bu edebiyatın ilk ürünlerinin daha Ortaasya’da iken verildiğini (Kutadgu Bilig, Atabet’ül Hakayık) anlatmıştık. Onun devamı olarak Türkler Anadolu’ya göçtüklerinde, yeni...

Sayfayı Paylaş