gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bülent Ersoy'un başlattığı Swarovski taşlı mikrofon akımı sürüyor. "Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan da sahnede servet değerinde mikrofon kullanıyor.

Pırlantalara olan düşkünlüğüyle tanınan Bülent Ersoy'un başlattığı moda, ünlü sanatçılar arasında hızla yayılıyor. Sahneye pırlanta taşlarla süslü mikrofon ve nota sehpası ile çıkan Diva'nın izinden ilk giden isim Ebru Gündeş oldu. 50 bin YTL'ye pırlanta mikrofon ve nota sehpası hazırlatan Ebru'dan sonra şimdi de Seda Sayan konserlerine aynı şekilde çıkmaya başladı.

SAHNEDE PARLIYORLAR!
    Geçtiğimiz gün Adana'da konser veren Sayan'ın mikrofonunun pırlanta taşlarla süslü olması gözlerden kaçmadı. Seda Sayan'ın bu mikrofon için 20 bin YTL ödediği öğrenildi. Bu üç ünlü ismin arkasından hangi sanatçının sahneye pırlanta taşlarla süslü mikrofonla çıkacağı ise merak konusu oldu.

Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan - Yangınlarım Var

Seda Sayan - Yangınlarım Var

Sevda yüklü kalbim Pembe buluttu Yanlış limanlara Sığındı gönlüm Bu belki kaçıştı Belki umuttu Yanlış insanlara Kapıldı gönlüm Yoruldum... yoruldum Hergün seni düşünmekten Yangınlarım var Yaralarım var Korkuyorum yar Gel de kurtar Gel beni sar Bu sitem değil Bu bir tutku
  2. Seda Sayan - Var Mısın

Seda Sayan - Var Mısın

Akıllan artık Seneler boşa geçiyor Büyü sen artık Elalem dalga geçiyor Kaderim sensin Anladım yerin dolmuyor Bilmem ki gönlün Neleri , kimleri bekliyor Sensiz olmak beni kahrediyor Hasretin her gece beni mahvediyor Geceler gönlümü bin yerden vuruyor Tükendim tükendim tükendim artık Var mısın bu gece kaçmaya yar Niyetini bozmaya yar Alev alev yanmaya yar Var mısın bu ge söyle...
  3. Seda Sayan - Nedense

Seda Sayan - Nedense

Ne gündüz, ne gece Hiç bir şeyin anlamı yok Bir dakkam sensizce kahretsin Hiç şansım yol Alır kaçarım kurşuna dizerim yalnızlığımı Kaparım gözümü hayale dalarım Yaşarım senle Nedense sana ben doyamıyorum Nedense sensiz olamıyorum
  4. Seda Sayan - İyi Ki Varsın

Seda Sayan - İyi Ki Varsın

Sen olmasan ne yapardım Düşündüm de bir başıma Sensiz nasıl katlanırdım Bunca derde acılara Sensiz nasıl dayanırdım Bu hayatın kahrına Senden aldım gücümü Sende buldum özümü Unutur muyum canım Tanıştığımız ilk günü Unutur muyum canım Bugün işte yıldönümü İyi ki varsın, sen canımsın Yoldaşımsın İyi ki varsın, hayatımsın Tek aşkımsın
  5. Seda Sayan Neden ısırdı?

Seda Sayan Neden ısırdı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş