gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

divane aşık gibi---nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

divane aşık gibi notaları divane aşık gibi tab asik nota nota gibinin notaları [​IMG]

divane aşık gibi---nota konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-divane aşık gibi

volkan konak-divane aşık gibi

divane aşık gibi tab volkan konak divane aşık gibi volkan konak kaldım istanbullarda Divane aşuk gibi da yar dolaşırım yollarda Divane aşuk gibi da dolaşırım yollarda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım istanbularda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım istanbularda Sar belune belune da karadeniz kuşağı Sar belune belune da...
  2. Zara - Divane Aşık Gibi

Zara - Divane Aşık Gibi

baban beni babamdan da bir kerecik istesin iste beni babamdan vermezse kaçacağım baban da bir kerecik istesin sözleri video allahın emri ile gelinim olsun desin Divane aşuk gibi da yar dolaşırım yollarda Divane aşuk gibi da dolaşırım yollarda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım istanbularda Kız senun sebebune Kız senun sebebune Kaldım istanbullarda kaldım...
  3. Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi

Kazım Koyuncu - Divane Aşık Gibi

kazım koyuncu divane aşık gibi akor kazım koyuncu divane aşık gibi tab kaldım istanbullarda akor Divane aşuk gibi da dolanirum yollarda Yar senin sebebune yar senin sebebune Kaldım istanbullarda kadım istanbulbul Baban beni babamdan birkerecuk istesun Allahın emru ile allahın emru ile Gelinum olsun desin gelinim olsun al şalum yeşil şalım da dünyayı dolaşalum sen yağmur ol ben bulut sen...
  4. Aşık Olunca Burçlarda Ne Gibi Durumlar Oluyor?

Aşık Olunca Burçlarda Ne Gibi Durumlar Oluyor?

KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz. Yumuşaklık, diplomasi ve incelik.Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız....
  5. Divan Şiirinde Maşuk - Rakip - Zahit

Divan Şiirinde Maşuk - Rakip - Zahit

Hüküm ve iradeyi elinde bulunduran maşuk, âşık için daima bir sultan (hükümdar, şah) efendi veya sahip sıfatında, kendisi de onun karşısında bir kul, köle yahut geda konumundadır. Konum farkı aynı kalmak şartıyla bazen âşık, aşkı ile düştüğü derde kendisinden derman bekleyen bir hasta, maşuk ise bu hastanın muhtaç olduğu çareyi elinde tutan tabip hüviyetini alır. Yahut da âşık, kendini maşukun...

Sayfayı Paylaş