gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Diyanet Kadrosuna Girebilmek İçin 2013 Yeterlilik Sınavı Olacak mı ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 diyanet kadrosu yeterlilik sınavı ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 2013 yılı içinde diyanet kadrosuna girmek isteyenleri ilgilendiren bir konu ile sizlerleyiz. Diyanet İşleri Başkanlığı 2013 yılında kadrolu çalışan olmak isteyenler için bir açıklama yaptı. Detaylar şöyle..

2013 yılında da Diyanet kadrosuna yeni alım yapılacağı ve yeni alımların yeterlik sınavına girenlerden olacağı da bildirildi. Kur'an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin kayyım kadrolarında ilk defa görev almak isteyenlere yönelik yeterlik sınavı başvuruları 2013 yılı Ocak ayında başlayacağı belirtiliyor.

Yeterlilik sınavı girmek isteyenler için, yeterlilik başvuru tarihi EĞİTEK ile yapılacak.Sınava girmek isteyenler şimdiden çalışmalara başlarsa, önümüzdeki yılın şubat ayına güçlü bilgilerle girmiş olacaktır.

Diyanet Kadrosuna Girebilmek İçin 2013 Yeterlilik Sınavı Olacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi

2012 Yeterlilik Sınavı Tarihi ne zaman bana acil cevap yazarsanız sevinirim hadi bekliyorum cevabı hanımlar.
  2. 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı Taban Puanı Kaç?

yeterlilik sınavı taban puanı diyanet yeterlik sınavı taban puanı Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda 2012 Diyanet Yeterlilik Sınavı taban puanı hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz melekler ... 2012 Diyanet Yeterlilik sınavında taban puanı 70 olarak belirlenmiştir..
  3. 2013 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlilik Sınavı Hakkında Bilgiler

2013 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlilik Sınavı Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Diyanet yeterlilik sınavı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kur'an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin kayyım kadroları için 2013 yılında alınacak adaylara yeterlilik sınavı alınacağını bildirdi. Konuyla ilgili olarak Diyanet İşleri Başkanlığından alınan bilgiler şöyle... (2013 Diyanet namaz saatleri için lütfen tıklayın )...
  4. 2013'te Kpss olacak mı?

2013'te Kpss olacak mı?

Bu konu; 2013 KPSS yapılacak mı hakkında bilgi vermektedir Memur atamalarının geçiş bileti olan KPSS ile ilgili her yıl yeni bir asparagas haberle karşılaşırız. Özellikle atanamayan öğretmenlerin sürekli kamuoyu gündemine getirdiği KPSS'nin 2013 yılında yapılmayacağına dair söylentiler çıktı. 2013 KPSS ile ilgili yetkili ağızın açıklamasını sizlere sunuyoruz: Milli Eğitim Bakanı Dinçer,...
  5. diyanet yeterlilik sınavı giriş belgesi nasıl alabilirim

diyanet yeterlilik sınavı giriş belgesi nasıl alabilirim

Ben diyanetin yeterlilik sınavlarına gireceğim de bu sınava giriş belgesini nasıl alabilirim, forumda bilgi var mı ?

Sayfayı Paylaş