gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; diyanetten yılbaşı uyarısı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yılbaşı incesi Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez vatandaşları bazı konularda uyardı. Hepimizin kulağına küpe olması gereken bu uyarılar için detaylara geçiyoruz..

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez yılbaşı öncesi önemli uyarılarda bulundu..Noel ekonomisine dikkat çeken Mehmet Görmez filmleriyle, pazarlamalarıyla, ürünleriyle düşünüldüğünde tüm insanlık Noel tüketim ekonomisi ile karşı karşıya bırakıldı. Tüketim ekonomisi üzerinden hem de çocuklar üzerinden bir kültür ve kimlik erozyonunun oluşmasına itiraz ediyorum dedi.

Mehmet Görmez, "yılbaşı eğlenceleriyle ilgili olarak İnsanoğlu zamandan intikam alırcasına eğlenmek yerine her yılbaşında geçmiş yılın muhasebesini yapmalı, gelecek yıla kavuştuğu için de yaratıcısına şükrederek zamanını geçirmeli"yorumunda bulundu.Emek ve çaba sarf etmeden zengin olma duygusunun insanları piyango, toto ve loto gibi şans oyunlarına yönlendirdiğine dikkat çeken Mehmet Görmez, "Bunların hiçbirisinin bir inanç sisteminde, emeği kutsal sayan ahlak sistemlerinde kabul görmesi mümkün değildir "ifadelerini kullandı.

Diyanetten Yılbaşı İle İlgili Uyarı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın çilekle ilgili kritik uyarı!!

Altın çilekle ilgili kritik uyarı!!

altın çilek, altın çilek zararları, altın çilek nasıl kullanılır, altın çilek faydaları, altın çilek hapı Türk Eczacıları Birliği, son günlerin gözde meyvesi 'Altın Çilek'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu... Türk Eczacıları Birliği, (TEB) son günlerde özellikle zayıflamada etkili olduğu yönünde tanıtımı yapılan 'altın çilek' meyvesinin bu tür bir etkisi ile ilgili yeterli düzeyde...
  2. Yılbaşı ile ilgili güzel sözler

Yılbaşı ile ilgili güzel sözler

Yılbaşı sözleri, Yılbaşına özel güzel anlamlı sözler 2012 Yılbaşına sayılı günler kaldı meleklerim, gerek sitemizdeki üyelerimizin gerekse bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimizin Yeni Yıllarını şimdiden kutluyoruz. Diliyoruz ki; Yeni yıl Yepyeni umutlarla birlikte, önce sağlık sonra huzur ve ülkemizle birlikte tüm dünya ülkelerine barış getirsin. Yeni bir yıla girerken sevgi ve...
  3. Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Uyarı levhaları ile espirili mekanlar

Mutfak uyarı levhası mutfak dekorasyonu Bu uyarı yazısı bulunan mutfak örneğini görünce gülümsedim. Ben espiri amaçlı böyle bir uyarı konduğunu düşünüyorum ama gerçektende hatırlatmak için de bu uyarı konmuş olabilir tabiki. Özellikle bu uyarı tam öğrenci evleri için sanırım. Öğrenci evlerinin mutfak dekorasyonunun olmazsa olmazı olmalı bu yazı:)
  4. türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

türkçe doğru kullanmasıyla ile ilgili uyarı levhaları

lütfen yardım eder misiniz şimdiden saolun. :)
  5. Diyanet Başkanlığından İmsak Vaktiyle İlgili Önemli Açıklama!

Diyanet Başkanlığından İmsak Vaktiyle İlgili Önemli Açıklama!

diyanetten imsak açıklaması diyanet imsak vakti hesaplama Sevgili melekler, her yıl ramazan ayında konusu edilen ve son günlerde tekrar gündeme gelen imsak vakti hesaplamasıyla ilgili olarak Diyanet İşleri Başkanlığı bir açıklama yaptı. İşte o önemli açıklama... Diyanet İşleri Başkanlığı, imsak vakitlerinin hicri üçüncü asırdan itibaren hesapla belirlendiğini, Müslüman astronomi...

Sayfayı Paylaş