gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Diyarbakır yöresine ait ne bilim özellikle içli köfte kaburga dolması gibi yemekleri yapmak istiyorum. Tarif verecek bir anayiğit arıyorum kızlar. Kolaylıklar:)

Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ?

patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ?

Patlıcanı oldum olasıya seviyorum arkadaşlarım, patlıcan maşası denilen yemeğin tarifini nasıl yapılacağını arıyorum. Bu bölüme yazayım dedim bu yemeğin nasıl yapıldığnı bilen varsa söylesin lütfen.
  2. Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum kızlar var mı

Nevresim Takımları arıyorum ama böyle yeni ve cıvıl cıvıl renklerde olsun lütfen hazır yeni Nevresim Takımları önerilerinizi modeller olarak sunun kızlar.
  3. Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Merhaba arkadaşlar ben etçil biriyim ve diyet yapması gereken biriyimde:) Sizden etli diyet yemekleri tarifi istiyorum aranızda Etli Diyet Yemekleri yapılışını bilen varsa lütfen bana yazsın.
  4. değişik karnabahar yemeği tarifi arıyorum var mı sizde

değişik karnabahar yemeği tarifi arıyorum var mı sizde

Karnabahar çok faydalı biliyorsunuz ama eşim pek sevmiyor. Kıymalısını yapıyorum bir de haşlayıp yoğurtlu sarımsaklısını.Var mı değişik karnabahar tarifi forumunuzda. Şimdiden teşekkürler.
  5. Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersin çakıldaklı tarifi bilen var mı acaba ?

Mersinli bir arkadaşımın evinde yediğim ve çok beğendiğim bir lezaetin tarifini arıyorum arkadaşlar. Adı çakıldaklı. Adı kadar tadı da güzel olan bu yemeği bileniniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş