gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Diyarbakır'da DTP'lilere şafak baskını

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri bu sabah erken saatlerde aralarında DTP'li eski yöneticilerin evlerinin de bulunduğu 27 noktaya baskın yaptı

Eş zamanlı yapılan operasyonda Diyarbakır ve Batman'da bazı kişiler gözaltına alındıüı öğrenildi...

Diyarbakır'da DTP'lilere şafak baskını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  2. baskın basanındır***********

baskın basanındır***********

Herşey bana gönderilen bi maille başladı. aldığım mail sevgilimden geliyordu. ondan geliyordu ama onun göndereceği tarzda bişey olmadığı okadar belliydiki... mailde beni böyle bırak git git gidebilirsen şarkı vardır. o şarkı sözleri yazıyordu. benim saf ve aklı ermeyen sevgilimde beğendiği için maili bana yollamış. fakat en altta göndereni silmeyi unutmuşşş,:D e tabi hemen bunu...
  3. Başteröriste baskın..

Başteröriste baskın..

ETA örgütünün lideri Francisco Javier Lopez Pena, önceki gece Fransa’nın Bordeaux kentinde operasyonla ele geçirildi. Pena’nın sevgilisi Yolanda Molina’yı takip eden güvenlik birimleri, düzenledikleri baskında ETA lideri ile üç militanı yakaladı. FRANCISCO Javier Lopez Pena (49), namı diğer "Thierry", 1980’li yıllardan bu yana ayrılıkcı Bask grubunun silahlı kanadında önemli rol...
  4. Cezmi Baskın

Cezmi Baskın

İstanbul'da 1949 yılında doğan Cezmi Baskın, tiyatroya Bakırköy Halk Evi'nde amatör olarak başladı. Daha sonra aynı tiyatroya stajyer oyunculuk yaparak devam etti. LCC Language and Culture Center'dan eğitim aldıktan sonra, LCC'den ayrılan grupla birlikte tiyatro eğitimini geliştirmeye çalıştı. Bir süre grup oyuncularında ve Şehir Tiyatrosu'nda çalışan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu ve...
  5. Şafak Türküsü

Şafak Türküsü

ahmet kaya, şarkı sözü, parçaları, nevzat çelik, eserleri, şafak türküsü hakkında bilgi burada bulabilirsiniz Çok severim bu parçayı kimden olursa olsun.. yeter ki olsun. Şarkının Şairi Nevzat Çelik ŞAFAK TÜRKÜSÜ Beni burada arama Arama anne Kapıda adımı sorma Saçlarına yıldız düşmüş Koparma anne ağlama. ”Kaç zamandır yüzüm tıraşlı Gözlerim şafak bekledim Uzarken ellerim kulağım...

Sayfayı Paylaş