gebe
  1. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93

Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bembeyaz tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar dün akşam hiç televizyon izleyemediğim için bu sabah gazeteyi açtığımda gördüğüm haberle içim kan ağladı. Allahım onları cennetinin en güzel mekanına girmeyi nasip eylesin inşallah. Buradan ülkemizi bölmeye çalışan ve daha 18'li 20'li yaşlarda 13 askerimizin yaşam hakkını elinden alan insan olarak bile tabir edemeyeceğim teröristlerlere sesleniyorum. Sonunuz bundan daha kötü olacak. Önemli olan bu dünyadaki son değil. Cehennem ateşlerinde yaşayacağınız sondur..

*şiker* ve sinemtugra bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok üzüldüm cok üzücü bir durum bunların yuzunden simdiki gencler askere gtmekten soguyor onların amacıda bu zaten ulkeyı ilk once askerı bakımdan bölmek cok zor cok..

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

allah rahmet eylesin..ailelerine sevdiklerine sabir versin....rabbim günahlarini affeylesin insallah...kalanlarina saglik versin...

Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!

tüm Türkiye'nin başı sağolsun!!!

tüm Türkiye uçak kazasında ölenlere ve yakınlara ağlıyor ..herkes bu acıya odaklanmış bir şekilde.ben haber seyredemiyorum artık moralim alt üst oldu...yine ihmal ve hiç yüzünden okadar hayatlar heba oldu ..hiçbirşey diyemiyorum gerçekten çok üzgünüm..kelimeler boğazımda düğümleniyor...sadece diyebileceğim M.M yönetimi olarak tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum ...kazada ölenlere Allah'tan...
  2. Başımız sağolsun...

Başımız sağolsun...

OSMAN YAĞMURDERELİYİ KAYBETTİK... Osman Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik bölümü mezunu olan Yağmurdereli, bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına başladı. Televizyon yapımcılığı da yapan sanatçı bir çok diziye de imza attı. SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.. (M.M.C AİLESİ)
  3. askerlerimiz...şehitlerimiz...

askerlerimiz...şehitlerimiz...

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1333 px Ve Boyutu 294KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x900 px Ve Boyutu 286KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 1000x1005 px Ve...
  4. Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

şehitlere sözler şehitlerimize sözler şehitlerimiz için şehitlere güzel şehitlerimize güzel Şehitlerimiz ve askerlerimiz için söylenmiş en güzel sözler ve mesajları sizler için paylaşıyorum. Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Yetmiş milyon gül dalıBu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen...
  5. Başın Sağolsun Tarkan...

Başın Sağolsun Tarkan...

tarkan acı günü yasta teyzesi vefat etti cenaze töreni haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan, annesinin 50 yıllık arkadaşı olan manevi teyzesini kaybetti. Meleklermekani.com olarak Tarkan'a "başın sağolsun" diyoruz ve vefat eden alzheimer hastası Rukiye Güler'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Tarkan'ın acı gününden resimler ve o günden haberleri sizlerle bu sayfamızda...

Sayfayı Paylaş