Dİyarbakiri Bombalayanlar Elİnİz Kirilsin

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Dİyarbakiri Bombalayanlar Elİnİz Kirilsin
Diyarbakırın huzurunu bozup insanların yaralanmasına yolaçanlar elleriniz kırılsın

4229089.jpg

trkie2pg4ip9.jpg

HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Ce: Dİyarbakiri Bombalayanlar Elİnİz Kirilsin

canım ilk aklıma gelen sendin umarım yakınlarından kimseye bişey olmamıştır

yok canım çok şükür yakınlarıma olmadı ama askerler ve vatandaşlardan yaralananlar oldu. inşallah ölen olmaz yarabbim lanet olsun teröre

Allah sabır versın analarına babalarına,yaralılarda sıfa versın ınsallah.içimdekı öfkeyı kelımelere dökemıyorum bıle Allah ım buyuk türk mılletı cezalarını cok ıyı verıcektır Allah ın izniyle :(

HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

kalleşçe bir saldırıydı ...ölenlere Allahtan rahmet kalan yakınlarına sabır diliyorum umarım böyle olayları bir daha yaşamayız...

İçimde acıyla, yüreğimde buruklukla, tüm şehitlerin anısına, gazilerimize saygıyla teröri telin ediyor, bu hainlikleri yapanları lanetliyor, tüm Türk milletinin başı sağolsun diyorum. Ellerine sağlık Çitos.

tüm şehitlerimi saygıyla anar ve ailelerine sabır dilerim.o hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımızada allahtan rahmet diliyorum .

Şunu O Küçük Beyinlerine Soksunlar

BU VATAN ASLA BÖLÜNMEZ!!!

Geri