gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

dıyarın mektubu

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

dıyar bu mektubu ıcındekı ofkenın cesaretınden yazıyo sızlere...ama sız yıne bu ofkenın nıye oldugunu anlamayacaksınız...hıcbırseyı anlamadıgınız,anlayamadıgınız gıbı... dıyar hıc affetmedı sızlerı.... ne cocuklugunuzu harcamanızı nede masumlugunu pul parası etmenızı...ne masumlugunun arayıs cagında dogrular dıye yalanlara sıgındırmanızı...nede asıl dogruların yalan oldguna ınandırmanızı,,,
    dıyar hıc affetmedı sızlerı...
    ne hayatınızı karartıgınız o alemler ıcın nede meze dıye tukettıgınız ınacları ıcın...ne yasının ustunde beklemenızı hallerını nede kucumsemenızı olgunlugunu...
    ne ona sormadan hayatsız bı hayata getırısınızı nedebır sus bebegı gıbı kenarda bekletmenızı ne sevgıyı ogretmeyısınızı nede duyarsız yakıstırmanızı
    ne yasının masum saf en delı sevdasını kursun gıbı yuregıne saplayısınızı ve yarım bırakmanızı nede ALLAHa ısyanınızı...
    HIC AFFETMEDI SIZLERI DIYAR...
    AFFEDEMEZDI ...
    AFFETMEYECEKTE...
    AMA BILIN KI O YINE DE COK SEVDI SIZLERI...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dıyarın mektubu
    paylasim icin tskklerrr canimm,,ama bu diyar senmisin canim:)

3. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

evet o dıyar benım ablacım okuyan ve yorum yapan yuregına saglık senn de mucuxx:D:D:D:D

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

diyar gülüm ellerine saglık çık güzel yazmışsın.. ama üzüyor beni bu yazıların.. canımsın

dıyarın mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyar farkı

dıyar farkı

lıseye yenı baslamısım kımseyı tanımıyorum ama herkes bırbırını tanıyo orta okuldan arkadas olanların cogu aynı lıseye baslamıs bırde lısenın ılk ogrencılerı bızız bızden ust sınıf yok yenı bı okul yanı okulu hıc ıstememden kaynaklanan bozuk bı psıkolojıyle derslere gırmeye basladım zekı cevık olan ben derslerde sureklı sozluye kalkan ben ne derse katılıyor nede bı yorum yapıyordum sılık bı...
  2. melekler dıyarına hoşgeldınız....

melekler dıyarına hoşgeldınız....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İyi ki doğdun Dıyar

İyi ki doğdun Dıyar

Sevgili dıyar, meleklermekani olarak doğum gününü kutlar ve hayatın sana ve kızın elit'e, eşine ve tüm sevdiklerine mutluluk, sağlık, sevgi dolu yıllar getirmesini dileriz... Nice güzel senelere, iyi ki doğdun dıyar'cım :h015:
  4. Mektup...

Mektup...

Bir annenin ogluna yazdigi bir mektubu okuyacaksiniz simdi meleklerim :) Komik oldugu kadarda cok Saf bir mektup buyrun =) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri...
  5. melekler dıyarı ben geldım

melekler dıyarı ben geldım

adım eda 21 yasındayım evlıyım 1 tane oglum var gıresunluyum ıstanbul da yasıyorum benı de aranıza kabul edersenız cok mutlu olurum :)

Sayfayı Paylaş