gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

dıyelım kı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

dıyelım kı karsı cınssını(yanı kadın degılde erkeksınız)kenıdnızk evlenırmıydınız?ve neden hangı ozellıgınızden dolayı?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: dıyelım kı
    diyar ben senin yazdıklarından heç bişe anlamıyom la acık düzgün yaz

3. sehr_i sukut

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

yav dıyorum kı sen kadın degılde erkeksın mesala kocanın yerındesın kocanda sen hangı ozellıgınden doleyı evlenırdın dıyorum

4. sehr_i sukut

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

mesala ben erkek olsam benle evlenmezdım napcam basıma bela mı alcam bunun gıbı yanı:):):)

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ha anladım şimdi
    ben erkek olsam benle evlenmezdim delilerle işim olmaz benim:hhh:

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

hiç kaçırmaz bu şansı iyi değerlendirirdim bir daha nerde kendim gibi bir afeti bulacam :becky: :hhh:

evlenirdim niye çok zeki ve güzel bir karım olurdu :D:D

ne kadek ukalayım dimi :becky:

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Çok da mütevaziymiş benim ***** :hhh: Ukala ve mütevazi insan. :D

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben de kendimle evlenirdim çünkü hem zekiyim hemde güzel bide hasta olmasan kaçırmazdım hemen evlenirdim

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben evlenirdim neden diye sorucak olursanız....sevdiğine sadık her dediğini yapan sinirlensede üzülsede icine atan belli etmeyen cok sevdiği icin kıskanan ve bazen sıkan bir kadınla olmayı isterdim cünkü her erkek huzuru bulmaktan baska askıda ön planda tutuyor askı icin herseyi yapabilcek bir kadını ben kesinlikle hayatıma sokardım

dıyelım kı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyı Kanunu

Kıyı Kanunu

Kanun Numarası : 3621 Kabul Tarihi : 4.4.1990 Yayımlandığı R. Gazete Tarih : 17.4.1990 Sayı: 20495 Yayımlandığı Düstur Tertip : 5 Cilt : 29 Sayfa: 76 Bu Kanunun yürürlükte olmayan hükümleri için bakınız "Yürürlükteki Bazı Kanunların Mülga Hükümleri Külliyatı" Cilt : 2, Sayfa : 1339 BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1 - Bu Kanun, deniz, tabii ve suni göl ve akarsu...
  2. Ogrendık kı....

Ogrendık kı....

Öğrendik ki.... Bir tek insanın bize ''iyi ki varsın'' demesi, varolduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.... Öğrendik ki.... Kibar olmak, haklı olmaktan daha önemlidir. Öğrendik ki.... Hayat şartları bizi ne kadar ciddi görünmeye zorlasada hepimiz çılgınlıklarımızı paylaşacak birini arıyoruz.... Öğrendik ki.... Bazen tek ihtiyacımız olan bir el ve bizi anlayacak bir yürektir........
  3. Batık kıta MU uygarlığı

Batık kıta MU uygarlığı

Çağlardır tüm ezoterik doktrinler Pasifik’te batmış olan kayıp bir kıtadan söz eder. Bu kıta teozoflar için Lemurya, James Churchward için Mu adını alır. Ezoterizm ünlü Aden Bahçesi’nin Öfrat Vadisi’nde değil, İnsanın Ana Vatanıolarak kabul edilen Mu’da olduğunu iddia eder. Günümüzde yapılan pek çok araştırma ki, bunlardan birini de Atatürk yaptırmıştır; Yunan,Kalde,...
  4. ....dokunamam Kı...

....dokunamam Kı...

Dokunamam ki...! Boz Bulanık Bir Hayat, Kar Altında Avuçlarıma Demir Ayazı Düşüren İntiharlar Kuşanıyorum BelkiBir Kaçış... Soyunarak Sürgüne Gitmek Ömrümün Arka Sokaklarına Bu Bendeki Göçebe Issızlığı, Kimliksiz Adreslerde Yazgıdır O Küçük Dünyama Yalnızlığı ÖlümsüzKılan, YarasıSaklı Düşlerim Ördü Ömrümün AğlarınıAcıyla Yaralarım Demlendi,KülRengi Mahzenlerde Yitik...
  5. Kıtır rüyası tarifi.

Kıtır rüyası tarifi.

Malzemeler 1 kg süt Yarım su bardağı irmik Yarım su bardağı tozşeker 1 paket vanilya 5 adet yumurta 125 gram tereyağı 250 gram mısır gevreği Bir buçuk su bardağı badem Şerbeti için: Bir buçuk su bardağı tozşeker 1 su bardağı su Yapılışı SÜT, irmik, tozşeker ve vanilyayı boza kıvamına gelene kadar tahta bir kaşıkla...

Sayfayı Paylaş