gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

diyelimki balıkmışım ben...sende balıkçı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

İkimizde biliriz sineğe bile kıyamassın sen,öyle boş oltayı atarsın denize...Bilirsin salak olmdığımı...ama aşık olduğumu bilemessin... Ben sana inat yakalanırım oltana..şaşırırsın nerden çıktı bu dıye..çünkü istediğin balık deyildiki...oturmaktı sadece iskelede... Mecbur çekersin yukarı acı çekiyorum..ne de olsa dedim ya kıyamassın...
    Uzanırım avuçlarına..bilirim çünkü senin yanında yaşayacağımı...Sende bilirsin,öldürmeye kıyamassın..Bakarsın avucundaki aptal balığa...bende sana...
    Sonra beni kurtarmayı seçersin...Ben avuçlarında ölmeyi seçmiştim oysa..Bırakırsın beni denize yüzünde kahraman gülümseme...
    Hayat kurtardığını düşündün ya bir az önce...Sessizce boğulurken mavilerde,son kez bakarım iskeleye..İskeledeki aptal balıkçıya...Sende kurtardığını sandığın balığa...

diyelimki balıkmışım ben...sende balıkçı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkçı

Balıkçı

Rüyada balikçi görmek, rüya sahibinin aile ve is hayitindaki kimseleri üzmesine ve borçlanmasina isaret eder. Bazi tabirciler, balikçi görmek, huzursuzluga isaret eder, demislerdir. Rüyada kizartilmis balik saticisini görmek ser ve düsmanliga, üzüntü ve siddetten sonra kurtulasa isaret eder. Taze balik saticisini görmek, rizik ve helal mala, ilme, siddet ve sikintaya, hile etmeye ve sirlari...
  2. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  3. Ben Balık Sevgilim Yengeç

Ben Balık Sevgilim Yengeç

Bu ilişki cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz. Yengeç burcunun aile ve yuva özlemi, Balık burcu için rahatlatıcı ve tatmin edici bir özelliktir. Yengeç, sizin yaratma ve kendini ifade etme ihtiyacınızdan etkilenecektir. Romantizm, duygu...
  4. Ben Koç Sevgilim Balık

Ben Koç Sevgilim Balık

Balık burcu, sevgilisinin ona destek olmasını ister, siz ise bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Balık insanı yumuşak, fedakar ve yaratıcıdır. İlişkinizde insiyatifin kendisinde olmasını istemez ve idareyi memnuniyetle size bırakır. Balık burcu günlük işlerini yaparken bile kafası hep başka bir yerdedir. Onun çevresine yaptığı fedakarlıkları gördükçe şaşıracak, insanların onu kullandıklarını...
  5. Ben Boğa Sevgilim Balık

Ben Boğa Sevgilim Balık

Balık burcu Boğa için birçok sebepten çok iyi bir eş olabilir. Balık sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardır. Balık sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diğer kültürel faaliyetlere götürecektir. Siz ise onu, kendi başına gidemediği pahalı restoranlara götürür, en kaliteli şarapları tattırır ve bankada hesabı olması için teşvik edersiniz. Birlikte hem çok eğlenirsiniz hem de...

Sayfayı Paylaş