gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

diyemediklerim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

diyemediklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelerin ardından:((((((DİYEMEDİKLERİMİZ...

annelerin ardından:((((((DİYEMEDİKLERİMİZ...

diyemediklerimiz annenin ardından Halen sıcak mı dizin? Türkü tadar mı gülüşlerin yine? Kimlerle konuşursun,duyar mı seni ağabeylerim? Siyatiğin ve sağ böğründeki sancı yine acıtır mı seni? Sahi babam nasıl anne? Çok zaman oldu anne,çok zaman.. Son martı kesip çığlığını kulağımdaki Son türkü sustuğundan beri Çok zaman Geçti O bile geçti.... vefasızım !! Bir sen geçmedin benden...
  2. japonların seni seviyorum diyemediklerini biliyormuydunuz

japonların seni seviyorum diyemediklerini biliyormuydunuz

Fasulye tanelerinin üzerine lazerle 'seni seviyorum' lafını kazıyorlarmış. Nemli toprağa gömülmüş fasulyeyi alıp uygun gördüğünüz kişiye hediye ediyormuşsunuz. Beş gün sonra fasulye filizlendiğinde de ortaya 'seni seviyorum' yazısı çıkıyormuş. Bu haliyle de elbette haber değeri var ama bir malumatı eklersem sanırım daha da ilginç hale gelecek. Böyle bir ürünü Fransız yahut Brezilyalı bir...
  3. İşte kadınların hayır diyemedikleri...

İşte kadınların hayır diyemedikleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş