gebe
  1. crazyseni_

crazyseni_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3

Diyet arkadaşı arıyorum :)

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında crazyseni_ tarafından paylaşıldı.

selam ben zayıflamak için arkadaş arıyorummm :grouphug: kilom :85 uygulayacağım diet: Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi) 1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
    2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
    Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
    3-4 zeytin
    Şekersiz çay

Ara ( Saat 10.00 gibi)
    1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

Öğle
    Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
    1-2 dilim ekmek
    Bol salata
    1 bardak ayran

İkindi
    1 bardak yoğurt
    2 kaşık yulaf
    1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

Akşam
    1 kase çorba
    4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
    1 kase yoğurt
    1 meyve

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

Egzersizle desteklenmeli.

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende dıyetteyım crazy
    bne 68 kıloyum 63 oluyum yeret yukardakı tarıf fasarya bence en guzel beslenme az yıycen ekmegı hayatından cıkarıcan gobuse strec fılmı sarıp kosucan erıtıyo resmen ,gunluk lımonlu su ıcııcen sekresız tabı şekerı kesıcen caydan ebn kestım acayıp guzel cay svedalısı oldum alıstım artık bıde saat 6 sonra yemek ytemıycen ben bunları yapıyorum haa sabhlşarıda ac karnına ılık su ıcıyorum hatta azıcık sıcak olunca yaglar erıyıp gıdıyo
    nefsını tutucan abur cubur yemıycen ben bu ara oyleyım benım tek derdım kola ıcemıyorum yaa öluyorum abur cuburu cok sveıyorum mecbur yemmeye calsııyorum yesemde azıcık ucundan kırplatıyom :D:D

3. shuzur

shuzur Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    828
    Ödül Puanları:
    113
    selam crazy ve mavi kelebek. bende diyetteyim. geçtiğimiz cuma 71,9 çıktım. bakalım bu cuma ne çıkacağım. ben karatay diyeti yapıyorum. burada kg larımızı paylaşalım motive olalım...

4. shuzur

shuzur Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    828
    Ödül Puanları:
    113
    yaş kaç kızlar, evli misiniz, çocuk var mı?
    ben 32, 2,5 yıldır evliyim. çocuk yok henüz.

5. crazyseni_

crazyseni_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    18 yaşındayım okuyorum evli değilim :D

- - - Updated - - -

evet süper olur <3

- - - Updated - - -

göz hakkı :D

Diyet arkadaşı arıyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama arkadaşı arıyorum

zayıflama arkadaşı arıyorum

selam kızlar şu an tam 80 kiloyum ve zayıflamak istiyorum gelin bana eşlik edin beraber zayıflayalım ben tam 11 kilo verdim geriye 10 kilom kaldı bana arkadaşlık ederseniz daha çabuk zayıflıcağıma inanıyorum :parti:
  2. dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

merhaba arkadaşlar, öncelikle dukan diyeti ile ilgili bilgi vermek istiyorum bilmeyenler için. dukan diyeti 4 aşamadan olusuyor.protein agırlıklı bır dıyet.ayrıca sınırsız yemek yıyebılıorsunuz.veeee verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuzz.annem 5 ay once uyguladı bu dıyetı 90 kılodan 70 kıloya dustu ve suan herseyı yıyor ve kılosu sabıt kalıyor.o bır komsusuyla bırlıkte uyguladı benımde bı...
  3. ingilizce sohbet edecek arkadaşlar arıyorum

ingilizce sohbet edecek arkadaşlar arıyorum

slm ingilizce yeni ögreniyorum sohbet edecek arkadaşlar arıyorum.
  4. 100 deyim arıyorum arkadaşlarım

100 deyim arıyorum arkadaşlarım

100 adet deyim ve anlamları ile birlikte arıyorum 100 Deyim Nerden Bulabilirim teşekkürler.
  5. emziren anneler için diyet arıyorum

emziren anneler için diyet arıyorum

selam hanımlar yaklaşık bir yaşında oğlum var halen emziriyorum ama doğum sonrası kilolarımı bir türlü veremedim hatta aksine daha çok aldım:( Bebeğimi emzirirken anne sütüne zarar vermeyen diyet öneriniz varmı acaba benim için önemli olan öncelikle bebeğimin anne sütü hem onu emzirip hemde kilo vermek istiyorum şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş