gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

(: dıyet gunlugum :)

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

hatunlar benım boy 1.60 kılo 55
    ideeal kılom 52

tabı kaç gundur basladım dıyorum ama hep bozdum sızede acıklıyorumkı bıdaha dıyetımı bozmıyım "REÇELLERLE"

NEYSE ben bu gun keısn basladım sızede haber verıcem zayıfladıkcaa :):):)

:dil:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi hayırlı uğurlu olsun dadlum :D keşke ben senin suan oldugun kiloda olsam ahh ahh .. Hadi bakalım bu sefer bozma bak günlüğede başlamıssınn :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Anoww 3 kilocuk mu verecen hiç bişey değil yaa 1 haftalık iş:)Hadi kolay gelsin canım...

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sagol canım ınsallah bozmucam bu sefer cok kararlıyım :)

5. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ay taktım valla zyıflıcamm.işte insan oglu nankor oluyorr... yazın 62 kıloyken 55 olsam yeter dıodum 55 oldum ama sımdı bunuda begenmıyorum :S

6. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dun 2 de kuzen msj attı kızartma yapıom gel dıe ay benı kandırdı bende gıttım ...2 gundur yemıodum dıkkat edıodum ama dun gece 2.30 da kızartma yedım :uhu:

7. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gamzecim diyet yapacam diye aç bırakma kendini, yaş itibariyle zararlı derim ben.spor yap bol bol, bir de sıvı fazla tüket.herşeyi ye :D

8. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben herseyden yıyorum sadece kızatma ekmek tarzı seyler fazla tuketmemeye calısıyorum :=) sporda yapıyorumm :):)::)

9. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canım benim, ben eskiden diyet diye aç kalırdım ama zayıflayamazdım:D anca yüzden zayıflardım:) onun için dedim

10. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım canım :):) tesekkur ederım :):)

(: dıyet gunlugum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyet programı

dıyet programı

dıyet 1500 Kalorİlİk dıyet prgramı Sabah saat 7:30 " Çay veya bitki çayları (Şekersiz) " 1 kibrit kutusu kadar peynir (Az yağlı) " Söğüş salata (Serbest - yağsız) " 1 ince dilim ekmek (25 gr. kepek veya beyaz) Saat 10:00 " Yarım su bardağı süt + 2 grisini Öğlen saat 13:00 " 3 köfte kadar kırmızı et veya 4 köfte kadar yağsız tavuk, balık " Yarım kase...
  2. dıyette yapılmaması gereken kurallar

dıyette yapılmaması gereken kurallar

diyette yapılmaması gerekenler zayıflarken yapılmaması gerekenler bisikletle gereken davranışlar Sadece salata ve meyve yiyerek kilo vermeye çalışıp başarılı olamadıysanız, yalnız değilsiniz. Bu aslında herkesin yaşadığı bir problem. Hatta bazılarımız bunun sonucunda o kadar demoralize oluyoruz ki, tüm kilo verme planlarımızdan vazgeçmeye karar verebiliyoruz. Aslında bütün bunlar, klasik...
  3. bebek gunlugu(cok komıkkk)

bebek gunlugu(cok komıkkk)

Bebek Günlüğü *1. gün * böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. *2. gün * meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik...
  4. bır kara fatmanın gunlugu:):)

bır kara fatmanın gunlugu:):)

Dün gece yine ölümle burun buruna geldim. Kendime bir zarar geleceginden degil ama karim Cemile ne yapar sonra. Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi yerdik, ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar. Neyse ki konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya basladim. Bugün...
  5. domates ve lımon suyu dıyetı

domates ve lımon suyu dıyetı

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak suya 3 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 adet haşlanmış patates Bir saat sonra yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz Bir saat sonra 1 dilim karpuz Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 kase sarmısaklı az tuzlu cacık Bir saat sonra bir bardak domates suyu Bir saat sonra bir bardak...

Sayfayı Paylaş