gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Diyet kek

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

diyet kekler diyet kek kek resimli tarifleri resimli dıyet Melişlerim işte size güzel bir diyet kek tarifi:)
    Malzemeler

2 adet yumurta
    1 su bardağı diyet şeker
    1 su bardağı kepekli diyet un
    2 adet elma
    1 su bardağı ceviz içi
    1 tatlı kaşığı tarçın
    1 paket kabartma tozu

Hazırlanışı

.Mikserde 2 yumurta ve 1 bardaktan iki parmak eksik diyet şekeri çırpın.
    .İçine rendelenmiş elma ,tarçın,kabartma tozu ,dövülmüş ceviz içi koyup karıştırın.
    . 1bardak kepekli un ilave edip iyice çırpın
    .Yağlanmış yuvarlak kek kalıbına karışımı dökün
    . 170 dercelik fırında 25 dk pişirn
    . Elma dilimleriyle süsleyip servis yaprın

Diyet kek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyet

Diyet

haşlanmış mısır kilo yaparmı haşlanmış mısır kaç kalori patlamış kilo aldırırmı corn flakes diyeti aldırırmı : : : : : : DİYET : : : : : : : : Diyet yaparken karşılaştığımız sorunlardan biri de, neyi ne kadar yiyeceğimiz. Günlük almamız gereken kalori ve yağ miktarından, karnımız açlıktan kazındığında ne yiyeceğimize ya da kalsiyum ihtiyacımızı mutlaka sütten mi alacağımıza kadar...
  2. Ağlayan kek

Ağlayan kek

ağlayan kek oyunu Şaka değil gerçekten ağlıyor bebisim:D MALZEMELER 4 yumurta 3 fincan şeker 3 fincan un 1,5 çorba kaşığı kakao 2 çorba kaşığı süt 1 paket kabartma tozu KREMASI 1 su bardağı süt 1 paket krem şanti SOSU 1 su bardağı süt 1 çorba kaşığı un 1 su bardağı su 1 çorba kaşığı kakao HAZIRLANIŞI Keki için önce yumurta ve şekeri çırpın. Sonra 2 çorba kaşığı...
  3. Ağlayan Kek

Ağlayan Kek

aglayan pasta ağlayan kek ağlayan kek tarifi Hüzünlü bir zamanda bir melek oturmuş ve ağlamaklı haliyle birlikte bu keki bizim gibi keklere keklemiş :D:D Belkide akışkan kreması ve çikolatası yüzünden böyle bişey demişlerdir ismine kim bilir :D:D :cah: Ağlayan kek için gerekli malzemeler : - İki çorba kaşığı süt - üç fincan şeker - Üç fincan un - Bir paket kabartma tozu - Bir buçuk çorba...
  4. Sünger kek

Sünger kek

Bu kekin tarifi orta okuldan bir arkadaşımın annesine ait. Yılların eskitemediği bir tarif.. Ben çok beğenerek, temel kek tarifi olarak sık sık kullanırım. Pandispanya kıvamlı bir kek diyebilirim. Kullanılan yağ miktarının çok az olması, yerken ve yedikten sonra bir ağırlık yaratmıyor. Ben bu tarife çikolata, kakao, fındık, meyva kurusu ekleyerek, çeşitlendiriyorum. Bu tarz eklemeler...
  5. Iste Meleklerim, diyeti bozmayan kek....

Iste Meleklerim, diyeti bozmayan kek....

diyet kek tarifleri, diyet kek tarifleri resimli Meleklerim diyet yaparken, bu keki kesinlikle yiye bilirsiniz... benim deyimimle light kek.... Not: Bu tariften, 15 porsiyon kek çıkmaktadır. 15 dilime böldüğünüz kekinizin her bir dilimi 250–300 (kilo) kalori arasında olacaktır. DIYET BOZMAYAN KEK Malzemeler,200g esmer şeker Ayçiçeği yağı 3 tane yumurta 100g kuru üzüm 3 adet...

Sayfayı Paylaş