gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

dıyet programı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

dıyet 1500 Kalorİlİk dıyet prgramı
    Sabah
    saat 7:30

" Çay veya bitki çayları (Şekersiz)
    " 1 kibrit kutusu kadar peynir (Az yağlı)
    " Söğüş salata (Serbest - yağsız)
    " 1 ince dilim ekmek (25 gr. kepek veya beyaz)
    Saat 10:00
    " Yarım su bardağı süt + 2 grisini
    Öğlen saat 13:00
    " 3 köfte kadar kırmızı et veya 4 köfte kadar yağsız tavuk, balık
    " Yarım kase yağsız yoğurt
    " 4 çorba kaşığı az yağlı sebze yemeği
    " Salatalar (serbest - 1 tatlı kaşığı yağ - limonlu)
    " 1 ince dilim ekmek (25 gr. kepek veya beyaz)
    Saat 15:00
    " 1 porsiyon meyve (1 küçük elma veya şeftali veya 12 adet çilek veya 12 adet kiraz veya 3 adet kayısı bir porsiyondur)
    Saat 17:00
    " 1 ince dilim ekmek (25gr.) veya 4 diyet bisküvi + 1 kibrit kutusu kadar peynir
    Akşam saat 19:30 - 20:00
    " Öğle yemeğinin aynısı
    Gece
    " 2 porsiyon meyve (Yemekten 1,5 saat sonra)
    Yatmadan önce
    " Yarım su bardağı süt + 4 diyet bisküvi veya 2 galeta

dıyet programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyette yapılmaması gereken kurallar

dıyette yapılmaması gereken kurallar

diyette yapılmaması gerekenler zayıflarken yapılmaması gerekenler bisikletle gereken davranışlar Sadece salata ve meyve yiyerek kilo vermeye çalışıp başarılı olamadıysanız, yalnız değilsiniz. Bu aslında herkesin yaşadığı bir problem. Hatta bazılarımız bunun sonucunda o kadar demoralize oluyoruz ki, tüm kilo verme planlarımızdan vazgeçmeye karar verebiliyoruz. Aslında bütün bunlar, klasik...
  2. domates ve lımon suyu dıyetı

domates ve lımon suyu dıyetı

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak suya 3 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 adet haşlanmış patates Bir saat sonra yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz Bir saat sonra 1 dilim karpuz Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 kase sarmısaklı az tuzlu cacık Bir saat sonra bir bardak domates suyu Bir saat sonra bir bardak...
  3. Rojinname programı

Rojinname programı

kürtçe şarkılar ve anlamları kürtçe şarkıların türkçe anlamları ninniler ninni ninni sözleri TRT nin yapmış olduğu kürtçe programın sunuculuğunu ünlü şarkıcı Rojin yapıyor zaman zaman eleştirilere maruz kalan sanatçı bakalım neler diyor bu eleştiriler hakkında.... DERDİ PARA DEĞİL! TRT ŞEŞ’İN EN ÇOK REYTİNG ALAN PROGRAMINI YAPAN ROJİN, KÜRT KİMLİĞİ YÜZÜNDEN DAHA ÖNCE DEFALARCA SORUN...
  4. (:  dıyet gunlugum :)

(: dıyet gunlugum :)

hatunlar benım boy 1.60 kılo 55 ideeal kılom 52 tabı kaç gundur basladım dıyorum ama hep bozdum sızede acıklıyorumkı bıdaha dıyetımı bozmıyım "REÇELLERLE" NEYSE ben bu gun keısn basladım sızede haber verıcem zayıfladıkcaa :):):) :dil:
  5. 1 ayda 10 kılo verdıren sok dıyet

1 ayda 10 kılo verdıren sok dıyet

1 AYDA 10 KILO VERDIREN SOK DIYET Meleklerim bir ayda on kilo versek ne güzel olurdu deyilmi? Akdeniz diyeti derken eğer kişiye özgü hazırlanan bir beslenme planından söz ediliyorsa ve bu kişinin kilo vermesini yardımcı veya mevcut kilosunu koruyucu şekilde düzenlenen bir plansa, eğer hazırlayan kişi de beslenme uzmanıysa, mutlaka kilo vermesine yardımcı olacaktır. Eğer kişi bunu...

Sayfayı Paylaş