gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Diyet tavuklu iskender yemek tarifi

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Sağlıklı bir diyet tarifi kızlar:) Malzemeler

2 parça ince avuç içi büyüklüğünde tavuk gögüsü
    2 dilim çavdar veya kepek ekmeği
    3 sivri biber
    2 domates
    2 diş sarımsak
    1 kase yoğurt
    Tuz,karabiber,zencefil
    1 yemek kaşığı sıvıyağ veya zeytinyağ

Hazırlanışı

Bir tavaya domates,biber,sarımsak,tuz,baharatları ve sıvıyağı çiğden koyun.Kapağı kapalı menemen kıvamında pişirin.

Ayrı bir tavada tavuk gögüsünü kendi suyuyla veya haşlama olarak pişirin.

Ekmekleri küp küp doğrayın ve yağsız olarak tost makinasına veya fırında kızartın.

Sırasıyla tabağın en altına ekmekleri sıcak olarak koyun üzerine tavuk gögüsünü onun üzerine domatesli karışımı en üstünede yoğurdu yayın.

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    karnım açıktı ama benim okuyunca ve saat gece 01:40 haksızlık ama bu ya

Diyet tavuklu iskender yemek tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavuklu Patatesli Bezelye Yemeği

Tavuklu Patatesli Bezelye Yemeği

tavuklu bezelye yemeği fırında bezelyeli patatesli tavuk fırında tavuklu bezelye yemeği bezelyeli tavuk Malzemeler: yarim kilo soyulmuş bezelye 2-3 sari patates 1 havuç 250gr kıyma veya 1 adet tavuk göğüsü 1 büyük soğan 2 diş sarımsak 3 çorba kasığı sıvı yağ 2 çorba kasığı salca İstenilen miktarda tuz 1 tatlı kasığı kırmızı toz biber 2 –3 su bardağı sıcak su( isteğinize göre...
  2. diyet iskender tarifi

diyet iskender tarifi

Kızar ben diyetteyim ve bir yerde diyet iskenderin olduğunu hatta tarifinin olduğunu söylediler. Bana resili yada resisiz olarak diyet iskender tarifi verebilecek olan varsa sevinirim. Canım acayip çekiyor ya :)
  3. Diyet Yemek tarifleri resimleri

Diyet Yemek tarifleri resimleri

Diyet Yemek tarifleri Diyet Yemekleri Resimli Merthaba Sevgili Melek'ler, yaklaşmakta olan yaz mevsimine diyet yaparak fit girmek ister misiniz? O halde size bu yazımızda bir sürü diyet yemeği tarifleri sunuyoruz arkadaşlar :) Zayıflamak için kabak çorbası tarifi MALZEMELER 2 Adet kabak 2 Adet kurusoğan 2 Adet domates Yarım demet maydanoz 1 Tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı sıvıyağ...
  4. Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Etli Diyet Yemekleri tarifleri bilen var mı

Merhaba arkadaşlar ben etçil biriyim ve diyet yapması gereken biriyimde:) Sizden etli diyet yemekleri tarifi istiyorum aranızda Etli Diyet Yemekleri yapılışını bilen varsa lütfen bana yazsın.
  5. Diyet yapanlar için Etli Diyet Yemek Tarifleri

Diyet yapanlar için Etli Diyet Yemek Tarifleri

Etli Diyet Yemekleri Etli Diyet Yemek Tarifleri Yaz mevsiminenihayet girdik ve geç olsada girişimiz ve yanmamız çabuk oldu :) Siz de bu yaz plajlarda mayo ve bikinlerinizin içinde fit görünmek ister misiniz? Yani fazla kilolarınızdan kurtulmak ister misiniz? "Evet!" dediğinizi duyar gibiyim:) Diyet yapmak isteyenlere ve diyet yaparken de et yemek isteyenlere etli diyet yemeği...

Sayfayı Paylaş