gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Diyet ve Zayıflama

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Diyet ve zayiflama kavramlarıyla ilgili bilmek istediğiniz herşey,ünlü diyetler,uzman diyetisyenler,hızlı ve sağlıklı diyet ve zayıflama yolları. Hangimiz diyet ve zayıflama maceramızda ümitsizliğe kapılıp, diyeti bırakmak için çeşitli bahaneler aramadık ki? Ancak istenmeyen kiloları verebilmeniz için bütün bahanelerinizi geçersiz kılacak bir yanıt yok değil. Çok az yediğiniz halde kilo veremediğinizi düşünüyorsunuz. Peki şimdiye kadar hiç yediğiniz yiyeceklerin listesini tuttunuz mu? Bir gün boyunca yediklerinizin listesini tutsanız, düşündüğünüzden çok daha fazla yediğinizi göreceksiniz. Belki de çok fazla abur cubur yiyorsunuz ve bunları normal yiyeceklerden saymadığınız için az yediğinizi düşünüyorsunuz. Unutmayın, kalorisi düşük yiyeceklerle beslenir ve hareketli bir yaşam sürerseniz, istediğiniz ölçülere kolaylıkla kavuşmanız mümkün.Diyet ve Zayıflama ya niyetliyseniz bunları yapmanız zorunlu.
    Diyet ve zayıflama yapmayı daha önce denemiş ve başarısızlığa uğramış olabilirsiniz. Fakat sakın vazgeçmeyin. Geçmiş deneyimlerinizden de ders alarak hatanızı fark etmeye çalışın. Örneğin; diyetiniz sırasında çok katı kurallar mı koydunuz? Kısa zamanda çok fazla kilo kaybetmek mi istediniz? Bir başkası istediği için mi diyete başladınız? Bütün bu soruların cevaplarını bulmaya çalışın. Bu kez daha önce yaptığınız hataları yapmayın. Daha gerçekçi olun, ne kadar sürede kaç kilo verebileceğinizi iyi hesaplayın. Ve mükemmel olmasanız da en azından elinizden geleni yapabileceğinizi düşünün.

kaynak:kilodiyet.com

Diyet ve Zayıflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seylan Diyeti ile zayıflama

Seylan Diyeti ile zayıflama

özge borak diyeti seylan diyeti özge borak nasıl zayıfladı Evet melekleriiiim.. seylan diyeti nedir, nasıl yapılır diye soranlara bilgiler sunmak için konuya açmaya karar verdim. Zaten kışın aldığımız kilolar görünüyor. E yarın mayo bikini gibi bizi seksi gösterecek şeyleri giymeye başladığımızda bu kilolardan kurtulmak gerekiyor. Özge Borak var Hani şu aralar Ata Demirer'le birlikte....
  2. Sen Sor Zayıflama ve Diyet Uzmanları Yanıtlasın

Sen Sor Zayıflama ve Diyet Uzmanları Yanıtlasın

Sağlıklı beslenme diyet ve zayıflama uzmanları Zayıflama Koçu'nda soruları yanıtlıyor. Ünlü uzman Gizem Tutar ve Serkan Tutar'ın konuk olduğu bu interaktif kürsüde cevaplanması beklenen tüm soruları seni bekliyor. Aklınıza tüm takılan soruları Soruları uzmanlara sorabiliyorsunuz. Adminin Notu: Sitemizde link vermek kesinlikle yasaktır, bilginize... TİTAN
  3. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  4. Zayıflatan Elma Diyeti

Zayıflatan Elma Diyeti

Zayıflatan Elma Diyeti Zayıflatan Elma Diyeti 3 elma diyeti bir grup eğitimi uzmanı diyetisyen olan Tammi Flynn tarafından geliştirilmiştir. Flynn danışmanlığını yaptığı kişilerden birinin her yemekten önce bir elma yediğini farkederek bu diyeti hazırlamış. Bu diyetle 4 ayda 17 kilo verilebildiğini kaydediyor. Diyetin yapılışında ana kural her yemekten önce bir elma yemek, böylece...
  5. Limonata Diyetiyle Zayıflama Ve Arınma Nasıl Olur...

Limonata Diyetiyle Zayıflama Ve Arınma Nasıl Olur...

Limonata Diyeti Limonata Diyeti İle Zayıflama Hem zayıflamak hem bedeninizi arındırmak istiyorsanız size limonata diyetini tavsiye ediyorum. Vücudunuzdaki toksinleri atmak istiyorsanız,bugün size limonata diyetinden bahsedeceğiz.Tabi herşeyde olduğu gibi doktorumuza danışmadan da hareket etmeyelim... Limonata diyeti yapmaktaki asıl amaç, vücudunuzdaki toksinleri yok etmek,...

Sayfayı Paylaş