gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

diyet yaz salatası!

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yaz salataları
    Malzemeler:

1 adet küçük göbek marul
    1 çorba kaşığı zeytinyağı
    1 adet limon
    2 çorba kaşığı sirke
    1 çorba kaşığı yoğurt
    1 adet kırmızı biber
    1 adet domates
    2 çorba kaşığı ufalanmış diyet beyaz peynir

Pişirme Süresi: 15 dak.-2 Kişilik

Hazırlanışı:

Göbek marulu yıkayıp elinizle iri parçalara bölün. Üzerine domatesi ve kırmızı biberi doğrayın. Zeytinyağı, sirke, limon ve yoğurdu bir arada çırpıp üzerine gezdirin.

diyet yaz salatası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz diyeti!

yaz diyeti!

1.Gün Pazartesi Sabah kahvaltısı 1 fincan kahve 40 gr. Bisküvi Öğlene doğru Bir küçük kase yoğut Öğle yemeği Fasulye çorbası Ispanak haşlaması 60 gr. Katı yumurta 50 gr. Kepek ekmeği Akşam üzeri 80 gr. Kivi Akşam yemeği Tavuk salatası Haşlanmış soğan 50 gr. Tavuk eti 105 gr. Armut 2.Gün Salı Sabah kahvaltısı 1 fincan kahve 40 gr. Bisküvit Öğlene doğru Bir küçük kase yoğut Öğle yemeği...
  2. etli yaz salatası

etli yaz salatası

ETLİ YAZ SALATASI Malzeme: 200 gr. dana bifteği 2 çorba kaşığı sıvı yağ 1 soğan 2 çorba kaşığı sirke yarım çay kaşığı hardal 1 çay kaşığı karabiber 200 gr. taze fasulye 1 adet kıvırcık salata 4 çorba kaşığı sıvı yağ yarım demet maydanoz Yapılışı: Bifteğin her iki yanını iyice kızartıp, yağdan çıkartın. Tuzlayıp biberleyip, soğumaya bırakın. Sonra çok ince şeritler halinde...
  3. Yaz diyeti

Yaz diyeti

Melişlerim bu yaz tatile çıkmak istiyorsunuz, fakat hala kendinizi istediğiniz formda hissetmiyorsanız yaz diyetini deneyin fazla kilolarınızdan biran önce kurtulmak ve plajda güvenle dolaşmak için bu diyeti hemen uygulamaya başlayın! Yaz diyeti ile günde 1400 Kcal alarak haftada 1-2 kilo verebilirsiniz Yaz diyetinin günlük programı: 1. gün Sabah : 1 kase kiraz, 1 dilim kızarmış ekmek,...
  4. Yaz Diyeti

Yaz Diyeti

bikini diyeti, zayiflamak, yaz geliyor, besin listesi,doyurucu yemekler, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bikini diyeti Dr. Charles Clark, Pegasus Yayınları’ndan çıkan ‘Bikini Diyeti’ adlı kitabında, kolay kilo vermenin sırlarını açıklıyor: “Bu sırlarla birlikte artık vücudunuzun şeklini ve yaşantınızı sonsuza dek değiştirecek bilgiye sahip olacaksınız. Bunlar kendini...
  5. Kelekli yaz sonu salatası

Kelekli yaz sonu salatası

Bu konu; kelekli son yaz salatası ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim misafirlerim geleceği zaman soframda farklı tatları servis etmeyi severim. Farklı bir meze yada salata her zaman masanızın görseline de tadına da katkıda bulunacaktır. Bu maksatla siz güzel meleklerime kelekli son yaz salatasını sunuyorum leziz salata tarifleri arasına bir yenisini ekliyorum. Ben keleği turşuda,...

Sayfayı Paylaş